Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ma ja ne reagujem ovako na mogucnost transfera, no na aroganciju navijaca Uniteda. Ponavljam, da ne bude zabune, ne mislim na vas ovde, al ste™ stvarno nemoguci po poljima interneta. Da ne bude da se borim sa izmastanim protivnikom, cuvanje mesta do januara (evo, ponovo sam se iznervirao ^_^ ) je okinulo reakciju kod mene. Onome ko iznosi tu hopotezu na net zelim bungy sa jajcima kao mestom vezivanja :dry:

Svi igraci imaju cenu, to stoji, naravno da ce otici svak ukoliko dodje nerealno velika ponuda. Pitanje je zasto bi neko forisrao nerealan transfer i trosio i vreme i pare kada bi mogao da se snadje mnogo elegantnije istim resursima.

Tako da Strootman ostaje  ^_^

 

 

mNKipWE.gif

 

 

edit: spojler

Edited by crtamOrasi
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se u svakom slučaju nadam da ga neće "čekati", nego da će rešavati u narednih mesec dana srednji red. A iduće leto...to je veoooma daleko. 

Link to comment

Ostaje jos personal terms da se ugovori i da se otvori sampanjac... Inace do tad svaku vest u kojoj se pominje ime Strootmana stavljati u spoiler da se crtamOrasi ne predomisli. 

Edited by ducca
Link to comment

20 prospekata koji bi mogli ove godine ostvariti zapazeniji ucinak u Premijer ligi (mada se ovakve procene obicno zavrse sa fijaskom kad se za 10ak godina bude pravio presek gde su/sta rade):

 

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2701055/Jordon-Ibe-James-Wilson-Devante-Cole-20-academy-players.html

 

 

Inace Wenger hoce Jonesa (to tesko), Smallinga ili Cleverly-a kao deo paketa za Vermalena :lol:

Edited by ducca
Link to comment

Rojs ide u Lpool za 16m, Mesi u PSG za 16m i Rodrigezov transfer nije 88m kako se mislilo, vec 16m. Kako li se Klop smeje kad procita neku takvu vest u novinama...

Link to comment

Malo žutog fantaziranja za dokone.

 

@ducca, kad vidjeh ovaj spisak, neki dan sam baš čitao u Sportskim Novostima intervju sa Patrickom Vieirom (Cityjeva mlada ekipa je na pripremama u Hrvatskoj). Posebno je potcrtao Devontea Colea kao brzog fudbalera. Nisam znao da je to Andyjev sin.

 

Od ovih Arsenalovih momaka, Zelalem bi morao napraviti dobru karijeru. Podsjeća na mladog Fabregasa.

 

Kad spomenuh Arsenal, Gnabry bi mogao na posudbu u Newcastle.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...