Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Citira navijačke forume. Ako ne padne na ovoj tehnikaliji nikad neće, i posle ode LFC u drugu ligu.

 

Weenie, hvala ti što si odgovorio umesto mene.

 

Nadam se da si ipak hepi zbog pobede Liverpoola, bez obzira što je jasno da je njihova igra daleko od nivoa prošle sezone.

 

Mada, cenim da si ipak onako, više nezadovoljan, a kad Liv prođe grupu u Ligi šampiona, cenim da ćeš napisati: "Da, ali sad sledi Real, Barsa, Bajern, tako da bolje da nisu ni prošli dalje." :)

Link to comment

Za Stoke ce biti dovoljno valjda, ali za Saintse bi valjalo da se vrati, ako nije ozbiljno

 

Joj za Stoke nekad ni ceo zdrav tim nije bio dosta, goni i u qrac.

 

Chelski prosuo bodove protiv Zemljesunca™, kolko je sad -11!? Povreda-dve za plavce i uzimamo titulu, mmw :fantom:

Link to comment

Sina Doktora Zemlje.

 

@Coltrane: ovo ti je novi Sparky Stoke, nije Pullis Stoke. I dalje su najviši tim na svetu, ali daju najmanje golova glavom u celoj ligi (uz AST i LFC). Čak i ne biju tako mnogo, ako je suditi po današnjoj utakmici.

Link to comment

l8yYWgZ.jpg

Vrhunac entitled bedastoće. Jedno je biti nezadovoljan Wengerom na duge staze i kenjati o njemu po forumima (v. ArleKino), a nešto sasvim drugo praviti transparente i javno pozivati da ga se otera iz kluba kao da je poslednja bitanga. To se obično radi u mnogo ozbiljnijim situacijama (v. Moyes, David) a ne zato što ti je eto onako dosadno pa želiš nešto novo, nešto divlje, nešto kao Jurgen Klopp. Razmažene budale, dao bih im Rodgersa da sam neka vlast.

Link to comment

Sumnjam da se fudbal igra da bi bio stalno četvrti. Znam da to tebi izgleda fantastičan uspjeh - iz ugla navijača Liverpula - ali nije jbg.

 

Licemjerno mi je da ga pljuju na forumu, a da mu na stadionu aplaudiraju. Ovo je baš kako treba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...