Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ушао Зарате, изломиће сада Најскупљег који мора у трку да мења правац по први пут у последњих неколико година :lol:

Link to comment

Како је само Сисоко одвалио ногом Керола, црвени и ћао. Срећом устаде човек, сада креће уклизавање и враћање, изгледа да је Хајдара ћао због Амалфитановог старта са леђа. Биће срања до краја ако судија и тренери мало не укоче људе.

Link to comment

Како је само Сисоко одвалио ногом Керола, црвени и ћао. Срећом устаде човек, сада креће уклизавање и враћање, изгледа да је Хајдара ћао због Амалфитановог старта са леђа. Биће срања до краја ако судија и тренери мало не укоче људе.

Sisoko je kvalitetan komad budale, dva žuta u razmaku od dva minuta. prvi za šutiranje lopte posle zvižduka. i još se Pardju rukuje sa njim dok je izlazio...
Link to comment

Мислим да му је био пети жути, паузирао би једну свакако, али свеједно не знам што му је пружио руку.

 

Јеси видео Најскупљег како пушта ногу на одбрамбеног Њукасла? Мени би кост пукла као чачкалица, а они се нису ни намрштили.

Link to comment

Mankiljo, moreno, lalana, lovren, markovic, baloteli, džan, niko na terenu, neka se zapita galvanizator na šta je bacio milione.

Baloo je povređen, nemoj tako.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...