Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pise se i o Hummelsu u Unitedu za bijednih 16 miliona funti.

 

pa...da kažem ovako - veoma bih se iznenadio kad bi Hummels iduće sezone igrao za United. Posebno za 16m, to su gluposti. 

Link to comment

nadam se da to bar znaci da 100% dovodimo nekog ko moze da igra LB-a, tj ili Blind ili bar Vermaelen.

Ne znam kolko bi bilo produktivno dovoditi Blinda kad je vec dosao Shaw. Oba su startni potencijal, u sezoni gde nema Evrope to je i vise nego luksuz. Cak sam blizi ideji da se za nevelik novac dovede Vermalen i pokrije 2 pozicije u rotaciji. Ne znam samo sta je ostalo od njega posle povrede, vec 2 sezone covek nije starter u Arsenalu. I ne samo zbog povreda. Inace je na odmoru sa RVP-om i njegovom porodicom tako da je to jos jedan Hint. On i Hummels ili de Vrij resavaju odbranu. Ostaje big kesh za DM i to je to za ovo leto.

 

Inace danas se opet Strotman pojavio u glasinama, moze se desiti da mu sacuva mesto u veznom redu do zime...

Link to comment

Pa tog DM-a za veliki keš svi čekamo™ (ne nužno Vidal), ali to ostaje za sada u oblacima...

 

Za ovo gore - pa rekoh, ili Blind ili Vermaelen. Što se tiče prenatrpavanja, postoje glasine da LVG baš nešto i ne ceni Smallinga...videćemo.

Link to comment

Malo šaljenja™ pred odlazak u New York.

 

Elem, priča o Vermaelenu je dosta komplikovana počevši od toga da je čovjek još uvijek kapiten Arsenala iako je rezervni stoper. Dvije uzastopne prodaje kapitena kluba Unitedu baš i ne bi dobro odjeknule među fanovima makar je Vermaelen u igračkom smislu daleko od svojih najboljih dana. Dalje, Arsenal bi prodajom Vermaelena morao tražiti novog back-up stopera obzirom da u rotaciji ostaju Koscielny i Mertesacker, uz Haydena i Miquela (možda čak i Jenkinsona) kao ne baš sjajne alternative.

 

Što se tiče priča o Ospini i Casillasu, Arsenal će ovog ljeta dovesti golmana. Meni se činilo da je Victor Valdes tip golmana kakvog bi Wenger doveo - džabica, iskusan, može igrati sweeper-keepera (to što je kiksara je drugi par rukava) no prije da će Ospina biti taj. Casillas iz Reala navodno ide u ljeto 2015.godine, a Arsenalu sad treba back-up za Szczesnyja.

 

Navodno se i Arsenal uključio u utrku za Williama Carvalha. Ili Portugalci, najveći majstori trgovine, samo nabijaju cijenu.

Link to comment

Za Blinda kažu da prelazi u Barcu.

 

Naravno, ti bi crk'o ako bi bilo ko iole vredan prešao u MUFC  :P Nek dovedu Vidala i De Vrija, onda ni ne moraju Blinda  ^_^

Link to comment

Navodno se i Arsenal uključio u utrku za Williama Carvalha. Ili Portugalci, najveći majstori trgovine, samo nabijaju cijenu.

 

Samo ne znam ko se još "trka" za njega pošto, sudeći po onome što čitam, mi™ smo od njega odustali.

Link to comment

Ja nigde ne nadjoh tako nesto.

 

Ed Woodward je inace zapalio iz USA nazad da zavrsava "bitne" poslove :sleep:

Edited by ducca
Link to comment

Ne znam kolko bi bilo produktivno dovoditi Blinda kad je vec dosao Shaw. Oba su startni potencijal, u sezoni gde nema Evrope to je i vise nego luksuz. Cak sam blizi ideji da se za nevelik novac dovede Vermalen i pokrije 2 pozicije u rotaciji. Ne znam samo sta je ostalo od njega posle povrede, vec 2 sezone covek nije starter u Arsenalu. I ne samo zbog povreda. Inace je na odmoru sa RVP-om i njegovom porodicom tako da je to jos jedan Hint. On i Hummels ili de Vrij resavaju odbranu. Ostaje big kesh za DM i to je to za ovo leto.

 

Inace danas se opet Strotman pojavio u glasinama, moze se desiti da mu sacuva mesto u veznom redu do zime...

 

Vec smo pisali jednom o ovome, ovo nema jebene sanse da se desi. Skroz je nerealno da Roma preuzme rizik da rehabilituje igraca do zime i da ga onda, kada se ispostavi da je sasvim ok, pusti u drugi klub. Da je ManU sada pljunuo masnu lovu na sto mozda bi bilo nesto od transfera, ovako su sanse manje od jednog promila. Sabatini je jebena zver na mesti sportskog direktora, nece njega preveslati neki polunaivni sektas.

Ovaj jedan bijedni promil ostavljam jedino u slucaju nekog krajnje nerelanog spleta okolnosti. Tipa, zavrsili smo sa CL rano, a imamo osetnu prednost u prvenstvu nad svima (kao sto se to nece desiti, jel). Onda bi bilo moguce da se izgura sezona do kraja sa onima koji su do tada igrali i da se uzme lepa para.

 

Link to comment

Kao i uvek, na kraju to zavisi samo od igrača tj njegova na kraju pretegne. Tim (bilo koji) stavi 50m funti na sto, igrač kaže da hoće da ide i to je to. Druga je stvar što ja ne mislim da će se to desiti pošto prosto mi™ ne možemo da čekamo sa veznjakom ni do januara, a kamoli do idućeg juna. 

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...