Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ловрен је одлично играо у Саутемптону прошле године. Мислим да је проблем у глави: брзина му никада није била плус, па да бар да делује да нешто ради када нема концентрацију. А нема је уопште.

Link to comment

Ловрен је одлично играо у Саутемптону прошле године. Мислим да је проблем у глави: брзина му никада није била плус, па да бар да делује да нешто ради када нема концентрацију. А нема је уопште.

 

Lovren je u Southamptonu imao Fontea da razmišlja umjesto njega te zadnje vezne koji su ga sasvim solidno štitili. I Schneiderlin i Wanyama bi se ušetali u Liverpoolovih prvih 11.

 

Mene samo zanima na šta će ličiti okršaj Liverpoola i Arsenala u decembru. :isuse:

Link to comment

Значи, у солидном тиму Ловрен је добар играч. Слично може да се каже и за остатак тима, уз Стерлинга који је класа што би рекли Немци и Мидл Клас. И ко је онда проблем, Ловрен или Роџерсара?

 

Ливерпулу неће сванути док Џерард не оде у пензију, Роџерс за тај потез нема муда а тешко је играти поред цара који је го.

Link to comment

Значи, у солидном тиму Ловрен је добар играч. Слично може да се каже и за остатак тима, уз Стерлинга који је класа што би рекли Немци и Мидл Клас. И ко је онда проблем, Ловрен или Роџерсара?

 

Ливерпулу неће сванути док Џерард не оде у пензију, Роџерс за тај потез нема муда а тешко је играти поред цара који је го.

 

Suarez i Sturridge jer su bili najbitniji odbrambeni igrači Liverpoola prošle sezone, a sad ih - iz različitih razloga - nema. Najprecijenjeniji Kapiten je već trebao doručkovati kroasane u nekom katarskom hotelu, ali nisu mu dali da tamo odšeta sam. Henderson je isto tako bio bitno bolji prošle sezone nego ove. Ako baš moram birati između Lovrena i Rodgersa - obojica. :P

 

Zasad strašno liče na Tottenham od prošle sezone.

Link to comment

Pošto sam tek ušao u Srbiju, recite mi da li je Lovren skrivio sva tri gola pošto prvi jeste?

Samo prva dva, od kojih je drugi išao kroz noge golmanu; treći je bio iz slobodnjaka.

 

Ako glasate ko je kriv, meni pišite archi i Višković.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...