Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uplasih se da ce nas kostati onaj promasaj Di Marije.

LVG postavio bunker i nadao se golu iz kontre i uspelo mu je. Tako nesto slicno se i dogodilo, prvi gol smo dali slucajno, a drugi kontre

Link to comment

Gledao sam samo poslednjih pola sata. Znaće Arslanagić zašto :D I jedna stvar mi stvarno nije jasna. Kako je moguće da, ja mislim, vanzemaljci već znaju kako United pobedjuje Arsenal i opet sve isto, jel Wenger malouman ili šta?

 

Lepi bodovi, ali ovo što sam video je billa bunkerica sa kontrama, više manje dobro odrađena. Ova tekma, sa ovakvom taktikom i ovoliko povreda teško da govori u kom smeru idemo... Di Maria me malo razočarao sa onim promašajem. 

Link to comment

A da, i Gibbsu je ovo drugi autogol protiv Uniteda. Prvi je bio u onom polufinalu CL dok je jos bio bas klinac

Edit: nije bio autogol, vec je sjebo kod gola. Ne ide mu svakako

Edited by Giggsy
Link to comment

Fela u ofsajdu u akciji koja je prethodila golu, a onda sudija "kompenzuje" i svira ofsajd Runiju (kad ga je ADM izbacio) iako je ovaj bar metar dobar.

Od gola smo™ igrali kao da imamo igraca manje, a da paradoks bude veci McNer i Bleket umalo da sacuvaju clean.

Link to comment

Gledao sam samo poslednjih pola sata. Znaće Arslanagić zašto :D I jedna stvar mi stvarno nije jasna. Kako je moguće da, ja mislim, vanzemaljci već znaju kako United pobedjuje Arsenal i opet sve isto, jel Wenger malouman ili šta?

 

Lepi bodovi, ali ovo što sam video je billa bunkerica sa kontrama, više manje dobro odrađena. Ova tekma, sa ovakvom taktikom i ovoliko povreda teško da govori u kom smeru idemo... Di Maria me malo razočarao sa onim promašajem. 

 

Ja nisam gledao uopšte, srećom.

Link to comment

Kreten kaže da Szczesny nije ozbiljno ozlijeđen, Wilshere možda jest. Nije mu jasno kako je United imao onako čistu kontru za 0:2. Sakriva se iza "80 posto dominacije". Govnar.

 

U januaru bi trebalo govnjivom motkom potjerati njega, Cazorlu i Podolskog, a onda dovesti mentalno zdravog trenera koji će potrošiti pare na solidnog stopera i solidnog zadnjeg veznog.

Link to comment

Trebalo bi, ali mrka kapa. Mislim, koliko retardiran i bezobrazan treba da budeš pa da ne kupiš rezervnog štopera, da ne pominjem DM, za kojeg 99,9% ljudi znaju da je najslabija tačka tima.

 

Arsenal će ove godine izduvati za LŠ i mislim da je to dobro za klub. 

Link to comment

Jebe im se, prihodi su redovni. Kako to trpe ljudi sa sezonskim kartama, nije mi jasno.

 

Lako. Svako ljeto se objavi kako Arsenal ima nenormalno jak™ budžet, obećaju se pojačanja i onda...

 

Što je najgore, Wenger jest trošio ovog ljeta. Problem je u tome što je pojeo govno nakon prodaje Vermaelena (koji je, realno, zadnjih 18 mjeseci bio go' kurac) i krenuo u sezonu sa Mertesackerom koji je sa Njemačkom išao na SP jako i do samog kraja™ i Koscielnyjem kao jedinim stoperima.

 

BTW, Welbeck je u ligi dao dva gola u 786 minuta na terenu. Giroud je dao isto toliko za 85. Najbolje bi bilo da Wenger lijepo vrati 4-4-2, nosati da vodi napad pa šta bude. Ako se već mora primati dva gola po utakmici, neka se pokuša dati makar tri.

Link to comment

Arsenal ce lagano biti cetvrti u ovakvoj konkurenciji, kao sto ce i junajted bez mnogo muke do treceg mesta. Ipak su liverpul totenhem i everton mnogo veci raspadi...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...