Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko će biti najgori ikada? Ngog ili onaj što bude na broju 1?

 

 

 

kakav god Ngog bio, nije najgori ikada, a i što bi odbrojavali od najgoreg ka boljima :)

 

U top 10 ocekujem Dong Fangzuoa i Manucea.

 

Žardel 100% u top 10, možda i pri samom vrhu.

Link to comment

Ne znam, ja sam nekako pod utiskom da je svaki treći Liverpulov. N'gog, Sinama-Pongolle, Le Tellec, Meier, Voronin... samo fali da se pojave CFC Torres i NUFC Owen priv vrhu liste <_<

 

Bezveze mi je što visoko navode neke likove tipa Macarone (samo 18 golova, pih) ili Forlan (nije obu kopačke po SAF-ovom ukusu) za koje se zna da su itekako trpali u drugim klubovima/ligama. Slično, nije mi jasno po kojoj je osnovi Park Chu-Young sranje kad je istrčao na teren ukupno jednom - to je više do Wengera ili nekih nefudbalskih problema.

Link to comment

Al su se israli za Kovačevića, poor heading, ovaj trpao glavom sa 16 jbt, ok, možda ne tamo ali svakako je igrao glavom kao bog otac. Dao 4 komada za 16 tekmi, od Srbende dosta. 

Link to comment

 

The story of Milton Nunez at Sunderland is a classic cautionary tale.

With the Black Cats believing there were acquiring a £1.5m signing from Uruguayan top-flight side Nacional Montevideo, they pursued the deal for Nunez. In actual fact, they were signing the forward from a Third Division team - Uruguay Montevideo - meaning the difference in quality was quite large...

The Honduran was on Wearside from 1999 to 2001 but played only once in the Premier League - for a grand total of 44 minutes - and needless to say he failed to score.

Sunderland took legal action against Nunez, his agent and Uruguay Montevideo and agreed to settle out of court so they did gain back the majority of the fee.

They will always have to live with the sheer embarrassment, however.

 

:lol:

Link to comment

Bezveze mi je što visoko navode neke likove tipa Macarone (samo 18 golova, pih) ili Forlan (nije obu kopačke po SAF-ovom ukusu) za koje se zna da su itekako trpali u drugim klubovima/ligama. Slično, nije mi jasno po kojoj je osnovi Park Chu-Young sranje kad je istrčao na teren ukupno jednom - to je više do Wengera ili nekih nefudbalskih problema.

 

Pa šta ako su trpali u drugim ligama, poenta je da su bili slabi u nekom premijerligaškom klubu, tj da su bili očajno počajanje za neki PL klub. Tako da Tores rutinski ulazi na listu.

 

Ali da, neki izbori su im malo nelogični.

Link to comment

... u kojeg je Rodžers, izgleda, položio većinu svojih nada za ovu sezonu

 

Nije da sam mislio da je bas novi Shankly, no i za to sto sam mislio pocinje ozbiljno da trokira... Al videcemo kad se vrati "Stuki"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...