Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledam ovosezonsko mucenje LFC,nesto mi fali,kad nema Suareza :D .Neverovatno koliko odsustvo jednog igraca utice na ceo tim.Ispadosmo tragicniji od proslogodisnjeg Totenhema.Sto je jos gore,ne vidim kako nesto moze da se promeni na bolje.Sutnuti B.R mi se ne cini kao resenje.Kupiti jos gomilu igraca u januaru?Uzas.

Link to comment

nisam gledao poslednjih 10 minuta, tkao da nisam video moguci penal. ako ga je i bilo, moze i nama jednom da sudija pokloni bodove.

 

 

hazard jeste postao sebicniji nego obicno. 

Link to comment

Prejak Čelsi, naravno, ali ohrabruju ovi kakvi-takvi znaci života.

 

Bojim se da ti je to lazna nada, 1 motivisanost jakim protivnikom i nista vise. Osim ako povratak Staridza ne okrene stvari u drugom smeru.

Link to comment

Kreće Liv napred. Bolji je. Nije frka poraz od Čelzija. Posebno kad vidiš scenu pritrčavanja igrača Čelzija tribini sa navijačima Čelzija, a navijači onako - nula. Nema čak ni plastičnih plavo-belih zastava. Nema ničega.

Link to comment

Боља него иједна ове сезоне. Ја мислим да је Чан напросто цркао. Судије су на нивоу српских што је чудо своје врсте.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Gledam ovosezonsko mucenje LFC,nesto mi fali,kad nema Suareza :D .Neverovatno koliko odsustvo jednog igraca utice na ceo tim.

 

Ne fali Liverpoolu samo Suarez nego i Sturridge, a to je u startu preko pola golova zabijenih prošle sezone. Dodaj na to penale koji su njih dvojica iznudili za nabudživanje statistike Najprecijenjenijeg Kapitena i dobiješ manjak od dvije trećine golova plus što više nema igrača koji diže suigrače za toliko (Sterlinga i Hendersona) i drži suparnike na zadnjim nogama™. Balotelli je beskorisno smetalo, Lovren retard, a od Lallane i Markovića dosad nikakve koristi.

 

Weenie može vidjeti neku utjehu u tome kako je Liverpool odigrao danas, ali ovaj Liverpool može, u najboljem slučaju, ponoviti rezultat Moyesovog Uniteda.

 

 

 

Koscielny out do decembra. Upala obje tetive. "Ne znam šta je Deschamps radio prošlog ljeta", ali znam da su sva tri Arsenalova francuska reprezentativca sa Mundijala fasovala ozbiljne ozljede.

Link to comment

Ово наравно подразумева да ће Арсенал да разбија тек нешто мање него Јунајтед. Мислим да је титула одрађена а да је све остало отворено.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Weenie može vidjeti neku utjehu u tome kako je Liverpool odigrao danas, ali ovaj Liverpool može, u najboljem slučaju, ponoviti rezultat Moyesovog Uniteda.

 

+1

 

Kakva crna igra, osim besomučnog trčanja Liverpul je bio smešan. Da se Azar, Oskar i Kosta nisu kladili da će u I pol svaki šut da pogodi nekog iz odbrane, ovo bi još tada bilo gotovo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...