Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Čekaj, stvarno im nije palo na pamet da spreče da vetar odnosi loptu dok nije došao novi trener vizionar? :D

 

Kao sto se da videti - nije

 

MUFC_training_ground_Carrington.jpg

 

i jos su ga oni pitaju za MUTV - kako vam se svidjaju fasilitiz - ocekujuci ko zna kakve pohvale :D kad ono...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

Funny trivia: Liverpool je platio više za Adama Lallanu Southamptonu nego Real Bayernu za Tonija Kroosa.

http://www.theguardian.com/football/blog/2014/jul/18/liverpool-transfer-failings-luis-suarez-brendan-rodgers

 

Ne, Zaha treba da ide tamo gde ce imati vecu minutazu, I da se posle vrati normalno, ja i dalje mislim da je veoma talentovan. Young je odigrao svoje, jednostavno je postao uzasan. Ideja je da se u front four rotiraju ili budu standardni Mata, Januzaj, Kagawa, Valencia, RVP, Rooney + plus da se polako daje sansa Lingardu i Wilsonu. I eventualno jos 1 pojacanje. A da, i Welbeck :D

Па зар Заха није проглашен новим лажним Роналдом или тако нешто?

Link to comment

Funny trivia: Liverpool je platio više za Adama Lallanu Southamptonu nego Real Bayernu za Tonija Kroosa.

http://www.theguardian.com/football/blog/2014/jul/18/liverpool-transfer-failings-luis-suarez-brendan-rodgers

To je jedan od onih faktoida koji ne baš suptilno sugerišu navodno logičan zaključak - da su u LFC mogli da dovedu Kroosa umesto Lallane da su bili pametni. (Eventualno da bi cena Lallane trebalo da se ravna prema ceni koju Real plaća za igrača kome ističe ugovor.) Naravno da to nema veze s mozgom.

Link to comment

To je jedan od onih faktoida koji ne baš suptilno sugerišu navodno logičan zaključak - da su u LFC mogli da dovedu Kroosa umesto Lallane da su bili pametni. (Eventualno da bi cena Lallane trebalo da se ravna prema ceni koju Real plaća za igrača kome ističe ugovor.) Naravno da to nema veze s mozgom.

На страну то, али да ниједног озбиљног дефанзивног везног не купе је зачуђујућа.

Link to comment

Što se SAF manje meša, to bolje. Svaka njegova izjava u vezi sa LVG-om bi mogla biti protumačena kao patronizirajuća, a to može sa Moyesom, ali sa ovim ne može.

 

Funny trivia: Liverpool je platio više za Adama Lallanu Southamptonu nego Real Bayernu za Tonija Kroosa.

http://www.theguardian.com/football/blog/2014/jul/18/liverpool-transfer-failings-luis-suarez-brendan-rodgers

 

Па зар Заха није проглашен новим лажним Роналдом или тако нешто?

 

Što se mene tiče, to još nije dokazano. 

Link to comment

Meni se cini da je to vec zavrseno, odlican posao za LFC. S'obizrom da cemo se posle odlaska Suareza vratiti na 4-3-3 sa jednim klasicnim CF, koga ce igrati Sturridge, on i ova dvojka, Remy i Lambert bi trebalo da budu dovoljni da pokriju to jedno mesto i u slucaju necije losije forme ili ne daj bobe povrede. Posebno sam zadovoljan time sto su obojica dosli maltene kao kusur od Boriniji, koji je u zavrsnim pregovorima sa Sunderlandom, 14 mil. funti, taman pokrice za 8 m Remy i 4+bonusi m Lambert.

 

Ostao je i ogroman deo novca od prodaje Suareza, spominje se da ce deo, 20 m otici na Morena oko koga su se ponovo intezivirali pregovori, i ja predpostavljam na jedno world class pojacanje koje bi iz veze pokusalo da sa Stukijem nadomesti deo Suarezovih golova. Ovde se pominje svasta, sva imena mi deluju nerealno i bajkovito, ali ako bilo ko od njih dodje upiskicu se u gace od srece.

Link to comment

Za one koje zanima, registracijom na službenu Arsenalovu stranicu možete uživati u direktnom prijenosu utakmice Boreham Wood - Arsenal. Dosad dosta mrljavih pola sata od Arsenala no to je i normalno.

 

Arsenalovih prvih 11: Szczesny, Jenkinson, Ayayi, Hayden, Monreal, Ramsey, Coquelin, Zelalem, Willock, Toral, Yaya Sanogo.

Link to comment

Ostao je i ogroman deo novca od prodaje Suareza, spominje se da ce deo, 20 m otici na Morena oko koga su se ponovo intezivirali pregovori, i ja predpostavljam na jedno world class pojacanje koje bi iz veze pokusalo da sa Stukijem nadomesti deo Suarezovih golova. Ovde se pominje svasta, sva imena mi deluju nerealno i bajkovito, ali ako bilo ko od njih dodje upiskicu se u gace od srece.

 

Naravno ponovo ćemo ići na to da damo gol više od protivnika :lol:

 

Stvarno bi me usrećilo još neko lepo ime osim Morena u odbrani. 

Link to comment

...

 

edit: uups, malo su mi stare informacije  ^_^ sad je atletico kao glavni kupac...

Edited by MancMellow
Link to comment

Sunderland pljunuo 14m za Borinija :isuse:

 

Roma zagrizla za Nastasica btw.

 

Cenim da ukoliko dodje do dogovora sa Romom biti neka varijanta pozajmice sa pravom/obavezom otkupa. Danas istice dedlajn za Benatiu (u klubu su barem ranije bili smrtno ozbiljni kada odrede isti) tako da necemo imati novca za kupovinu i masnu platu koju ima. Mada bi i ovakav transfer bio iznenadjenje, ne verujem da smo uopste ozbiljni oko toga, trebalo bi da je moguce naci jeftinijeg treceg stopera. Neki veteran na free bi radio posao, pominjao se vec Campagnaro (polu)ozbiljno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...