Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Trolls.jpg

 

 

Nije to nikakva anatema. To tvrdis ti, Kraljara koji troluje i Markovicev menadzer. Nije on imao nikakvu uspesnu sezonu, osim ako se uspesnom sezonom ne smatra 6 golova i 2 asistencije na nekih 50ak utakmica. Zadnji gol je dao u februaru, tako su mu i u JSL namestali prekid golgeterskog posta utakmicom sa 7-1 u korist Partizana, u kojoj je se upisao cak i golman Vladimir Stojkovic.

 

Pitanje je samo da li si gledao 1 ili 2 utakmice Benfike prošle sezone.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam za kolegu scousektaša, ali ja sam odgledao ravno 0 utakmica Benfike prošle sezone, i potpuno me ne zanima ni ako je bukvalno leteo po terenu. Zanima me samo ono što je sposoban da pruži u Liverpulu, što je sudeći po do sada viđenom ravno ništa. Dakle, ocena je pet Lanadi Jovanovića.

 

Mada iskreno, to često viđeno poređenje sa Jovanovićem ne stoji ni po jednoj osnovi osim po nacionalnosti. Onaj je hteo ali nije umeo, ovaj izgleda kao da ume ali iz nekog razloga ne sme. Onaj je došao za džabe, ovaj je došao za 25 (dvadeset pet!) miliona nečega.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Dežurni engleski podjebavači, mrzi me da tražim linkove do njihovih duhovitosti. Nesrećni Lane je tamo ostao etalon za opštu neupotrebljivost, i sad se naravno pozivaju na njega da opišu ovog bezmudog skakavca... iako onaj nije bio takav, baš se trudio i srljao i nervirao, ali džabe. Dok ovaj mirno i staloženo gleda kako mu se karijera zakopava, ne žuri mu se da nešto promeni.

Link to comment

I pored svega ja sam nekako ubedjen da L.Markovica cekaju bolji dani. Jos je mlad, a uleteo je u sivilo Liverpula na startu sezone.

Nesto slicno sto cujem od sektasa™ vezano za Andera Ereru-ovde su ljudi previse razmazeni i ocekuju od klinaca da imaju magicni stapic i valjda sami igraju. Dajte mi jednog klinca koji je u zadnjih 10godina sam napravio revoluciju u klubu i digao ga iz pepela?!

Link to comment

I pored svega ja sam nekako ubedjen da L.Markovica cekaju bolji dani. Jos je mlad, a uleteo je u sivilo Liverpula na startu sezone.

Nesto slicno sto cujem od sektasa™ vezano za Andera Ereru-ovde su ljudi previse razmazeni i ocekuju od klinaca da imaju magicni stapic i valjda sami igraju. Dajte mi jednog klinca koji je u zadnjih 10godina sam napravio revoluciju u klubu i digao ga iz pepela?!

 

Za Lazara i moze da se kaze da je klinac sa 20, mada ima iza sebe dosta kilometara i sa tog aspekta nije neki izgubljeni balavac kome ce doci iz dupeta u glavu vremenom. Ali Ander Herera da se stavi u taj kontekst - tesko. Decko ima 25 godina. Do kad da se ceka njegovo "sazrevanje" - do 29. ? 

 

I ne mislim da je Herera nesto tragicno podbacio. Nije najvisa klasa ali moze da se racuna sa njim donekle. Jedini problem je sto je preplacen debelo. No dobro, ni prvi ni poslednji...

Edited by ducca
Link to comment

Za Lazara i moze da se kaze da je klinac sa 20, mada ima iza sebe dosta kilometara i sa tog aspekta nije neki izgubljeni balavac kome ce doci iz dupeta u glavu vremenom. Ali Ander Herera da se stavi u taj kontekst - tesko. Decko ima 25 godina. Do kad da se ceka njegovo "sazrevanje" - do 29. ? 

 

I ne mislim da je Herera nesto tragicno podbacio. Nije najvisa klasa ali moze da se racuna sa njim donekle. Jedini problem je sto je preplacen debelo. No dobro, ni prvi ni poslednji...

 

Erera nije bio glavni igrac ni u Bibli, slazem se da nije balavac, ali svakako nije ni klasa od koje se ocekuje da resava utakmice. On mi je posluzio vise kao primer velikih ocekivanja. Za to je zaduzen ADM, zato i kosta toliko.

Link to comment

Za Sektu. Za malo nostalgije.

 

 

 

 

10632588_593056637488316_299010443519490

 

 

 

Pre tacno 28 godina...

Nedostaje trener koji ce da izjuri sa klupe i jebe sve zivo i mrtvo kad se gubi, umesto da sedi i cuti ko njegovi naslednici.

 

Edited by Giggsy
Link to comment

Za Sektu. Za malo nostalgije.

 

 

 

 

10632588_593056637488316_299010443519490

 

 

 

Pre tacno 28 godina...

Nedostaje trener koji ce da izjuri sa klupe i jebe sve zivo i mrtvo kad se gubi, umesto da sedi i cuti ko njegovi naslednici.

 

 

 

Na ovoj slici malo kraca kosa i isti Seselj  :s_c:

Edited by ducca
Link to comment

'Meanwhile, Liverpool have released three of the club’s scouts as part of an overhaul of their scouting network. Alan Harper, Mel Johnson and Mike McGlynn have all parted company with the club.'

Вини, ето среће. :naughty: 

Link to comment

Na ovoj slici malo kraca kosa i isti Seselj  :s_c:

odlicno je ovo... u tribini flasa za domacu lozu, krigla piva(?), kristalna chontra i metalna kanta da se posluzi rashladjeno penusavo (jebeno) vino Britagne...

 

da bog da ovo osvajali svake godine! 

Link to comment

Erera nije bio glavni igrac ni u Bibli, slazem se da nije balavac, ali svakako nije ni klasa od koje se ocekuje da resava utakmice. On mi je posluzio vise kao primer velikih ocekivanja. Za to je zaduzen ADM, zato i kosta toliko.

 

Ma cela ta kompozicija Herrera, Blind + Carrick i Fellaini nije nesto, ali brate u odnosu na proslu godinu mi bar sada imamo srednji red. Ne naravno u rangu Chelsea-jevog, ali ok, nista gori od Poolovog recimo (malo gori u ofanzivi, ali malo bolji u defanzivi). Ono sto mene brine je neefikasnost (ne bar dovoljna) ovih napred i totalno rasulo pozadi i u smislu povreda i u smislu forme. Da nije De Gee, ko zna koliko bismo golova primili...

Edited by MancMellow
Link to comment

Murinjo troluje...

Asked specifically about Gerrard's error, Mourinho said: "It gave the title to Man City. It's as simple as that.

 

kakav lik. ne mogu da verujem da se i dalje iznenađujem, ali eto.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...