Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brendone labudja pizdurino, nikad vece sramota u istoriji Liverpoola. B tim na Real Madrid, egoisticno govance se unapred predalo. Do sada nisam imao nista protiv trenera, od veceras se nadam smeni.

Link to comment

Svejedno, ovo je pljuvanje u lice klubu, prvoj postavi, ovim momcima na terenu sto ih je gurnuo mecki na rupu i fanovima. Mentalitet malog kluba, ne predaje se Liverpool unapred nikad. Tukli smo Farsu Belamijem na Ronaldinja, najbolje da damo Realu tri boda za zelenim stolom da se ne umaraju igraci putem.

Link to comment

šta znam, meni to ne deluje baš tako dramatično. sve su to igrači pri prvom timu, sva letošnja pojačanja osim Lovrena i Rikija igraju. možda dobije večeras nekog igrača, možda proizvede u prvom timu reakciju kakvu želi. ako ih Real baš ne otkine ništa posebno ne mogu da izgube.

Link to comment

Pa i Celzi ce nas dobiti, sanse su nam 10% vece u tom mecu nego veceras protiv Reala, i tu cemo izaci sa drugom postavom da odmorimo igrace za kup ili prvenstvo ? Tankujemo LS da bi se u PL borili za mesto koje vodi u istu, da bi je tankovali i sledece godine valjda...

Link to comment

Svejedno, ovo je pljuvanje u lice klubu, prvoj postavi, ovim momcima na terenu sto ih je gurnuo mecki na rupu i fanovima. Mentalitet malog kluba, ne predaje se Liverpool unapred nikad. Tukli smo Farsu Belamijem na Ronaldinja, najbolje da damo Realu tri boda za zelenim stolom da se ne umaraju igraci putem.

 

teska svinjarija, u pravu si.

Link to comment

"Častan poraz" bi moglo Rodgersari da posluži kao epitaf jednog dana.

 

I ja bih da ga opljunem zbog spuštanja gaća, ali kad se setim u kakvoj je formi tzv. prvi tim - ne mogu.

Link to comment

Jedna od retkih tekmi Liverpula ove sezone posle koje nisam imao suicidalne misli.

 

Sasvim korektno, tj i više od toga, video sam želju i zalaganje što je često izostajalo u prethodnim utakmicama.

 

Ture odigrao doktorski, za dve klase je bolji od onoga što Lovren sada prikazuje

Link to comment

U odnosu na ono što Lovren radi, i ja bih bolje odigrao. Turebure jeste dobro izgledao, ali znaš već kako to ide sa njim - pitanje je dana kad će da zabeleži autogol ili asistenciju protivniku.

 

Allen standardno očajan, a upravo on uz Lallanu i Škrtela ima najbolje šanse da počne protiv Čelsija. Najslađe mi je što posle svake greške užasnuto gleda prema klupi, kao da mu je Vujošević trener.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...