Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кејн има све одлике правог стрелца: уз много среће даје голове који одлучују победника у 90'.

Link to comment

Ružno je pominjati one koji nisu tu da se brane :mad:

Šta ima da se brani kad ga ne napadam, samo repliciram Prslinovu (ili Vasićevu, ne sećam se) edukativnu fusnotu.

 

A nije valjda da su ga banovali? Miruj srce moje... Ili misliš da je samoinicijativno batalio kad je shvatio da LFC ipak nije šampion?

Link to comment

Jel? S kim sam se ono raspravljao na pocetku sezone od vas Junajtedovaca, a u vezi Felainija? Tvrdio sam da vam je on top igrac, dok je taj znalac tvrdio da moze biti plafon dobar za rotaciju. Dobro, makar je malo ublazio prvobitni stav  da Felainija treba otjerati posle snage mojih argumenata!

jel to ovaj pljuvac?

Link to comment

 

Samo osvrt na tekmu, kao i proslu protiv Chelskija, strava je koliko Felaini utice na igru UTDa (u pozitivnom smislu).

 

Tja, tempirana bomba, svaki mec je na ivici crvenog sa nekim prljavstinama. Najveca korist od skoka, svaka lopta je njegova. Mada izgleda bolje nego prosle sezone. Blind mi je pretanak na poziciji koju igra, a kako Shaw ne postoji po levoj nadam se da ce mozda i Blindu dati sansu levo u skorije vreme. U sredini moze i Carick uleteti. Mistrija mi je i da je Herera toliko pao kod vGala. Nije da je briljirao do sada ali je jedini sposoban da se vrati, primi loptu i zapocne kud i kamo smisleniji napad. Ovo danas kriminal sa ja tebi - ti meni u zadnjoj liniji i Blindom koji im pomaze da vrate De Gei.

Link to comment

Tja, tempirana bomba, svaki mec je na ivici crvenog sa nekim prljavstinama. Najveca korist od skoka, svaka lopta je njegova. Mada izgleda bolje nego prosle sezone. 

 

U fazi odbrane je stvarno dobar, tehnika tj "na lopti" je užasan, barem ovo što gledam u poslednje vreme. Muči se da primi, muči se da doda.

Link to comment

A sad je mogao okreciti za City. Ko li delegira ove idijote?!

 

Čuj ko, pa legenda Junajteda i jedan od najvećih krivaca zašto su sudije daleko najslabija i najsramotnija karika u engleskom fudbalu.

 

WHxZ8eA.gif

Link to comment

Jel? S kim sam se ono raspravljao na pocetku sezone od vas Junajtedovaca, a u vezi Felainija? Tvrdio sam da vam je on top igrac, dok je taj znalac tvrdio da moze biti plafon dobar za rotaciju. Dobro, makar je malo ublazio prvobitni stav  da Felainija treba otjerati posle snage mojih argumenata!

 

Sa mnom. Nisam rekao da treba da ga prodaju, nego da je skvod igrač, i to mislim i dalje. U nekim utakmicama je veoma koristan doduše. 

 

Što se Shawa tiče, ne znam, meni je on juče bio sasvim ok. Blind, nema fizikalije ali je veoma inteligentan i potpuno hladnokrvan igrač. Uopšte, sredina je sa opcijama koje sada postoje koliko-toliko ok. Centar odbrane je horor. 

Edited by MancMellow
Link to comment

jel to ovaj pljuvac?

 

 

ispalo mu

 

Kanulo mu malo znoja, ajte molim vas :fantom:

 

Tja, tempirana bomba, svaki mec je na ivici crvenog sa nekim prljavstinama. Najveca korist od skoka, svaka lopta je njegova. Mada izgleda bolje nego prosle sezone. Blind mi je pretanak na poziciji koju igra, a kako Shaw ne postoji po levoj nadam se da ce mozda i Blindu dati sansu levo u skorije vreme. U sredini moze i Carick uleteti. Mistrija mi je i da je Herera toliko pao kod vGala. Nije da je briljirao do sada ali je jedini sposoban da se vrati, primi loptu i zapocne kud i kamo smisleniji napad. Ovo danas kriminal sa ja tebi - ti meni u zadnjoj liniji i Blindom koji im pomaze da vrate De Gei.

 

Covek je fizicki najjaci u timu ako nista drugo i pored ove ekipe mrsavih kepeca je vise nego potreban u startnoj. E sad pitanje je kako ce ga LVG iskoristiti posto je evidentno da Mojes nije znao da upotrebi onog Felainija iz Evertona.

 

@coop

 

Ima li neko u FA da nije nas™ ? <_<

Link to comment

Felaini je pakao od igrača, samo što ga nagomilani kvalitet napred velikom silom drži predaleko od protivničkog gola. Malo se popravlja, ali i danas pogled na poslednju prejunajtedovsku sezonu budi nagon ka evertononaniji.

 

Herera je jedini pravi box-to-box. mislio sam da je povređen, mada sam vam još pred WC pisao da će Van Gal da pokida sa Holandijom, a onda natenane gleda Gigsovu momčad sa mesta na stadionu na kome mu i Šešelj zavidi.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Pa Herrera i jeste povredjen. To jest, može on da igra, ali sa nepotpuno zaceljenim rebrom videli smo protiv WBA kako to izgleda. Mislim da će tek pred meč sa Arsenalom biti 100% fit. Ali nije to glavno, glavno je da se za taj meč oporavi Falcao. Jer on čak i kad ne daje golove je užasna napast za protivničku odbranu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...