Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima li ijedna odluka u ovoj utakmici, a da Utd nije njome pokraden ?

 

Nema nijedna, očigledno. Ali imaj razumevanja, decenije pod Fergusonom su ih naučile na posebne kriterijume, npr. to da nije faul ako žrtva nekako uspe da izbegne tvoje ludačko uklizavanje, a kamoli karton :D

 

Penal nad Aguerom čist kao suza, žbunokosi se izvukao ali onda onako govnarski prilazi Argentincu da mu se naopšti s majkom zato što se usudio da padne :isuse:

Link to comment

dva nedosudjena penala za city.

 

jedan. i mozda ih bude jos.

 

Oliver je debil u svakom slucaju. Cityiju nije sudio bar dva zuta kartona. Onda mu se ocigledno nije bas dopalo sto je izbacio Unitedu igraca, pa je resio da malo kompenzuje, ono je bilo cist penal nad Aguerom. ALI ako, i treba da izgubimo - jebao ih sve redom Valencia na desnom beku. Kao, ok,Januzaj znam da nije bas za defanzivu ali zato cemo na beka da stavimo konjinu pa ce biti ok. Ne, nece.Znao sam da ce nas unistavati na strani na kojoj igra Januzaj, samo sam mislio da ce igrati levo. Ne mozes njega da stavis na ovakvu utakmicu jebote...

 

E da, Smalling je imbecil.

Edited by MancMellow
Link to comment

Ima li ijedna odluka u ovoj utakmici, a da Utd nije njome pokraden ?

 

Citaj malo pazljivije moje postove.

 

Smolingov start je mala maca za Zabaletin pa nije dobio zuti-ja pricam o Oliverovom ne snalazenju da sudi ovakav mec i odsustvu bilo kakvog kriterijuma.

 

Nema sanse da UTD ovo izdrzi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...