Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

http://www.mozzartsport.com/vesti/znate-li-gde-je-otisla-menadzerska-provizija-od-dolaska-van-gala-na-old-traford/80821

 

Van Gal, naime, nema agenta ili menadžera i sa zainteresovanim poslodavcima pregovara sam, pa su na taj način Crveni đavoli uštedeli oko 600.000 funti, koliko je trebalo da iznosi menadžerska provizija. Holandski trener predložio je čelnicima Junajteda da taj novac daju u humanitarne svrhe, ali to nije sve! Van Gal je dodatno odvojio svojih 400.000 funti, kako bi zaokružio sumu na milion funti, koliko je na kraju uplaćeno kao pomoć ugroženoj deci.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Duša od čoveka. I još je na povratku sa KZŠ video jedno mače kako se popelo na drvo i nije umelo da siđe, i onda je skinuo sako i herojski se uzverao i spasao malu zahvalnu zverčicu :wub:

 

“This is the biggest club in the world,” he said, before being reminded that Barcelona and Bayern might take exception to that. “I mean it is the best known around the world,” he corrected himself. “Last season United were seventh, so it is not the biggest club at the moment but I like to think of it as the No1 in England. I also like to think that Barcelona is the number one club in Spain, as is Bayern in Germany and Ajax in Holland. Those are the four top leagues, in my opinion, and to be invited to coach at the four number ones make me very proud.”

 

Ko mene zaposli, automatski postaje najveći klub na svetu :Hail: Specijalni najzad dobija realnu konkurenciju, prošle sezone je bez ikakvih problema uzeo trofej za najvećeg egocentrika.

Link to comment

dobro, to je samo malo isterao zelju da zaigra na Traffordu  ^_^

 

In other news, prica se da je Big Sam zainteresovan da uzme na jednogodisnju pozajmicu Younga i Zahu. Za Zahu bi bilo mozda dobro, Younga bih preferirao da prodamo™ ako moze

Edited by MancMellow
Link to comment

Cekaj, sad ni jedno od tih SAFovih krila ne valja? I sta je plan, da se odjebu svi sem januzaja i da se na brzinu dovedu 3 vrhunska?

Edited by Bright Billy
Link to comment

Cekaj, sad ni jedno od tih SAFovih krila ne valja? I sta je plan, da se odjebu svi sem januzaja i da se na brzinu dovedu 3 vrhunska?

 

Ne, Zaha treba da ide tamo gde ce imati vecu minutazu, I da se posle vrati normalno, ja i dalje mislim da je veoma talentovan. Young je odigrao svoje, jednostavno je postao uzasan. Ideja je da se u front four rotiraju ili budu standardni Mata, Januzaj, Kagawa, Valencia, RVP, Rooney + plus da se polako daje sansa Lingardu i Wilsonu. I eventualno jos 1 pojacanje. A da, i Welbeck :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Ako je neko odigro svoje, onda je to runi.

 

gotovo je to, kad nije otisao prosle godine nece nikad (mislim, nikad, do 31-ve nece)

Link to comment

Što ste takvi, dečko upravo dao svojo prvi gol na Svetskim prvenstvima, plus zabeležio i asistenciju. Njegovo vreme tek dolazi, samo malo da sazri i sredi se u glavi...

Link to comment

Paradoksalno, ove sezone je bio bolji nego prethodne. Nema United tu dubinu u kvalitetu da ga se odrekao. Ne verujem ja da ce on biti problem sto se tice fudbala, ali da postoji opasnost da se zakaci sa LVG-om, postoji. Ovaj je jos veci disciplinarian od SAF-a, a to nikad nije lepo lezalo "lezernom karakteru" iz Croxtetha. Svaki dan posle treninga obavezan zajednicki rucak u 1pm. Na kome mora da se sedi uspravno. Mislim, ovaj se nije libio da drugog dana kaze Woodwardu da mora da se izgrade zidovi oko Carringtona da vetar ne nosi loptu za vreme treninga, a kolko ga interesuje sta Rooney misli o ovome ili onome, mogu da zamislim...Bice tu svasta ako rezultati ne krenu po dobru. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Čekaj, stvarno im nije palo na pamet da spreče da vetar odnosi loptu dok nije došao novi trener vizionar? :D

Vjetrenjace, Holandjani...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...