Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Па зар не куписте оног црног из Лисабона?

 

ma ne jos, kupicemo™ nekoga za sredinu sigurno, ali koga... klub je ozbiljno smanjio kolicinu informacija koje cure. 

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma kakav Carick, nije taj vise za ozbiljan fudbal. Ako je ikad i bio. Odigrao je npr 2 korektne sezone u Utd, i tu u domacim takmicenjima posto u CL covek ne postoji. S obzirom da niko nije lud da ga kupuje sa 33 godine on ove sezone dodje kao bekap i igrac u rotaciji ako zatreba, pretezno u kup utakmicama. Ne zelim da verujem da se ozbiljno racuna sa njim u 11 (ovo sve nevezano za povredu, zvanicno u Novembru ce zaigrati).

 

Karvaljo je "zelja", ne zna se cija, no dobro. S obzirom da je Sporting zacepio 30+ milki mislim da od toga nema nista. Inace koliko sam ja razumeo izmedju redova LVG je rekao kako su Shaw i Herera bili deo plana za dovodjenje koji je postojao pre njega, tako da kapiram da ce od sad dolaziti samo oni u kojima on vidi korist. Nadam se sto pre da se popuni squad i da svi prodju pripreme, dovodjenja 31. avgusta su sviranje kurca i uglavnom kontraproduktivna stvar.

Link to comment

Ma kakav Carick, nije taj vise za ozbiljan fudbal. Ako je ikad i bio. Odigrao je npr 2 korektne sezone u Utd, i tu u domacim takmicenjima posto u CL covek ne postoji. S obzirom da niko nije lud da ga kupuje sa 33 godine on ove sezone dodje kao bekap i igrac u rotaciji ako zatreba, pretezno u kup utakmicama. Ne zelim da verujem da se ozbiljno racuna sa njim u 11 (ovo sve nevezano za povredu, zvanicno u Novembru ce zaigrati).

 

Karvaljo je "zelja", ne zna se cija, no dobro. S obzirom da je Sporting zacepio 30+ milki mislim da od toga nema nista. Inace koliko sam ja razumeo izmedju redova LVG je rekao kako su Shaw i Herera bili deo plana za dovodjenje koji je postojao pre njega, tako da kapiram da ce od sad dolaziti samo oni u kojima on vidi korist. Nadam se sto pre da se popuni squad i da svi prodju pripreme, dovodjenja 31. avgusta su sviranje kurca i uglavnom kontraproduktivna stvar.

 

bold - pa ni ja ne zelim da verujem, ali od sadasnjeg roooostera samo njemu, Fellainiju i Herreri bih uopste dao da igraju u prvenstvu. Realno, ako imaju, a ocigledno imaju, muke da pljunu ono sto Juve trazi za Vidala, nek dovedu Blinda, to im bar ne bi trebalo da bude problem. Samo, tek ce sad, kada znaju da nam je jos vec frka za sredinu da zacepljuju cene za igrace. 

Link to comment

Danas i službeno predstavljen Mathieu Debuchy kao novo pojačanje Arsenala. 12 miliona. Bumo videli na šta će to izaći. Debuchy je igrao za Lille, baš kao i Pascal Cygan i Gervinho. Zasad se čini da nema ništa od Khedire i Remyja dočim bi golmansku poziciju trebao pojačati David Ospina.

 

 

Newcastle izgleda radi solidan posao - Debuchyja će zamijeniti Janmaat, došli su još Cabella, Riviere, S. De Jong... Mogli bi imati vrlo dobru sezonu. Ima li smorenko šta da doda?

 

 

Funny trivia: Liverpool je platio više za Adama Lallanu Southamptonu nego Real Bayernu za Tonija Kroosa.

Link to comment

Danas i službeno predstavljen Mathieu Debuchy kao novo pojačanje Arsenala. 12 miliona. Bumo videli na šta će to izaći. Debuchy je igrao za Lille, baš kao i Pascal Cygan i Gervinho. Zasad se čini da nema ništa od Khedire i Remyja dočim bi golmansku poziciju trebao pojačati David Ospina.

 

 

Newcastle izgleda radi solidan posao - Debuchyja će zamijeniti Janmaat, došli su još Cabella, Riviere, S. De Jong... Mogli bi imati vrlo dobru sezonu. Ima li smorenko šta da doda?

 

 

Funny trivia: Liverpool je platio više za Adama Lallanu Southamptonu nego Real Bayernu za Tonija Kroosa.

funny indeed :D

Link to comment

Kroos je splet srecnih okolnosti za Real. Samo jedna godina u ugovoru, a nece da potpise novi ugovor, i klub nece da mu da trazenu platu, nisu timovi iz iste lige + nisu ni sa kim morali da se bore za njega (mislim, da su imali sa kim da se nadmecu isto bi ga oni potpisali, ali bi verovatno pare bile vece). Tako da da - jeste odlican posao, ali pod vise nego povoljnim okolnostima. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa da, uopšte nije za poređenje. Kada neki igrač pređe u Barsu ili Real, tu nema mnogo šta da se poredi, jasno je da niko drugi nije ni imao šansu za taj transfer (koliki god on bio), kada su ovi pokazali interesovanje.

 

Da je npr prešao u MU ili MC ili Čelsi za te pare, e onda bi moglo da se priča o strašnom poslu (uz dužno poštovanje prema navedenim timovima).

Link to comment

Kroos je splet srecnih okolnosti za Real. Samo jedna godina u ugovoru, a nece da potpise novi ugovor, i klub nece da mu da trazenu platu, nisu timovi iz iste lige + nisu ni sa kim morali da se bore za njega (mislim, da su imali sa kim da se nadmecu isto bi ga oni potpisali, ali bi verovatno pare bile vece). Tako da da - jeste odlican posao, ali pod vise nego povoljnim okolnostima. 

 

Ma znam, sve ovo što si napisao stoji (osim ovog spominjanja timova iz iste lige - nisu Liverpul, London i Mančester ništa više u Njemačkoj nego Real :) ) no jest smiješno vidjeti da je talentovani engleski veznjak nakon prve prave sezone skuplji od njemačke mašine koja je dala 1 značajan obol™ u osvajanju Lige prvaka i SP. To je kao onaj podatak da je PSG manje platio Thiaga Silvu i Zlatana nego Liverpool Carrolla i Downinga - puno je drugih faktora u igri kod transfera, ali da izgleda smiješno - izgleda.

Link to comment

Kroos je splet srecnih okolnosti za Real. Samo jedna godina u ugovoru, a nece da potpise novi ugovor, i klub nece da mu da trazenu platu, nisu timovi iz iste lige + nisu ni sa kim morali da se bore za njega (mislim, da su imali sa kim da se nadmecu isto bi ga oni potpisali, ali bi verovatno pare bile vece). Tako da da - jeste odlican posao, ali pod vise nego povoljnim okolnostima. 

Tano. Doduse, i Lallana je splet srecnih okolnosti... za Southampton. Al jebiga, kvalitet nije jedino od cega zavisi cijena.

Link to comment

Ma narvno da nije. Kvalitet ima, ipak, malo više veze sa platama fudbalera, ali ni to nije apsolutno, naravno. Svašta igra ulogu, od menadžera i ostatka godina u ugovoru do žena/devojaka fudbalera. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Danas i službeno predstavljen Mathieu Debuchy kao novo pojačanje Arsenala. 12 miliona. Bumo videli na šta će to izaći. Debuchy je igrao za Lille, baš kao i Pascal Cygan i Gervinho. Zasad se čini da nema ništa od Khedire i Remyja dočim bi golmansku poziciju trebao pojačati David Ospina.

 

 

Newcastle izgleda radi solidan posao - Debuchyja će zamijeniti Janmaat, došli su još Cabella, Riviere, S. De Jong... Mogli bi imati vrlo dobru sezonu. Ima li smorenko šta da doda?

 

 

Funny trivia: Liverpool je platio više za Adama Lallanu Southamptonu nego Real Bayernu za Tonija Kroosa.

 

zasad sam zadovoljan, jedan kvalitetan centralni bek je neophodan, da ne zavisimo od vilijamsona i m'bive koji je kiksara i lako dobija kartone. steven taylor ide, ali se posle jednogodisnje povrede vraca rajan taylor (nije centralni, al svejedno), nadam se da nije totalno izgubljen, posto on moze da igra na nekoliko pozicija i cinilo mi se da je neiskoriscen. spominjao se i dolazak mike ricardsa sto bi bio dobar posao, ali sad kad je dosao ovaj olandez, verovatno nista od toga. jos bar jedan napadac je a must i ako bi gutierez mogao da se ne vrati sa pozajmice, to bi bilo super.

 

inace newcastle ima jako dobru tu scouting ekipu i oni su podosta zasluzni sa on isuper sezonu od pre 2-3 godine. u njih se najvize uzdam

 

prognoziram jednu toplo hladno sezonu. cak i ako sve bude islo super, bez povreda i novajlije se brzo priviknu na ligu, mislim da je 7 mesto premija, sto mi dodje na isto kao kad si 10. ali nek bar igraju kako valja, jebe mi se za mesto i nek pokazu neku ideju u igri, a ne da se smorim posle pocetnih 5 minuta, jer igre jednostavno nema, nema ni I od ideje. nek pokazu "volju i htenje" i "ostave srce na terenu".

 

kvaka je u tome, sto je pardju sam po sebi problem. imao se sjajnu sezonu, a potom su nekako svi pali i igraci i on. posle prodas dva najbolja fudbalera i ne kupis im zamenu (nego se uzdas u bracu ameobi o boze! i ne znam koga da ti pravi sanse. ben arfu koji ocigledno ima problem u glavi da bi mogao da napreduje). da hoce da ga menjaju sad bi bilo pravo vreme, tacnije to vreme je bilo na krjau sezone, ali jbg. mislim da nista od toga jer covek odradjuje posao vlasniku. sto nas dovodi do veceg problema.

 

asli ce prvom prilikom da zavali igraca ako ima priliku. mislim da se sad zdere sto na vreme nije prodao tiotea posle prve odlicne sezone u klubu. uz sume koji prvih 6 klubova mogu da iskesiraju za transfere, nema ovde leba za ove iz sredine tabele. mnogo kockica treba da se poklopi da bi neki klub usao medju prvih 6 (tu ubrajam i totenham koji ocigledno ulaze velike pare, a igrom slucaja im je LS izmakla). 

 

malo sam se raspisao, nemam obicno inspiraciju, obicno mi dodje da lupam glavom o monitor, ovo je sad manje vise hladne glave  :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...