Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Gledam ovaj friendly sa Brondbyjem, kako je otresao sad Ibe nekog od domaćih, okret, pa 40 metara sprinta, pa rutinski assist... 

a mi 25M za lazzza  :isuse:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ibe je fizički prilično impresivan za te godine, brz i jak kao medved, šteta što mu lopta baš i nije jača strana.

 

Brodby je rastavio klince i b-rolnaše bez mnogo problema, mogli su i ubedljivije od 2-1 da dobiju.

Link to comment

£20m, ova tema je za sterlinge, ona dole za perpere... -_- Zavuče ga neki Švajcarac Makedonac, predriblao pola odbrane kao da igra protiv ekipe ratnih veterana na štakama. Još dva puta su zaboli prečku iz slobodnjaka, ova omladina bi mogla malo da se zapita šta to rade, ko stoji iza njih, ko ih finansira.

 

<_<

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Je l' on lud? Koliko ima Ozil?

 

Mislim 160.000 sedmično. Postoji realna šansa da Khediru ugrabi Mourinho.

 

 

Što se tiče strahovanja sljedbenika sekte da će Frank Indira Aradinović Obafemi™ preći u United, mogu biti mirni...zasad. Porto ga je kupio za 6 miliona funti što znači da će za dvije godine doći u United za 30 miliona i otići na posudbu u Fiorentinu nakon neuspješne dvije sezone.

Link to comment

Dobro je. Mislim, neki od Holandjana nam™ ne gine, a najmanje sam 'teo njega. I nisam jedini. 

Edited by MancMellow
Link to comment

BVB doveo Gintera tako da se otvara prostor za departaciju jednog od stopera, potencijalno. Jasno odmah je Hummels doveden u vezu sa Utd-om. Operise se sa cifrom od 20m ali mi to zvuci nerealno; startni stoper svetskog prvaka, top 10 igraca SP, igra u jednom od najjacih klubova u Evropi, 20m dodje kao prevara... 

Link to comment

odgledao prvu presicu LVG. 

 

Ukratko - cilj je uvek prvo mesto, ali ne mogu da obecam nista, niko nema automatski sigurno mesto u timu, mora da pogleda prvo skvod da odluci ko ide a ko dolazi, da ga ne interesuje samo fudbalska strana igraca, nego kompletna osoba, i tako, nista preterano ekskluzivno

 

e da, rekao je da je za njega Barcelona najveci klub u Spaniji, znaci mozemo da se pozdravimo sa dovodjenjem bilo cega iz Reala :lol: 

Link to comment

Ode Carrick na nekoliko meseci. E sad moraju da kupe bar jos jednog veznjaka

Као приметићете разлику.

Link to comment

Као приметићете разлику.

 

pa, na zalost, da. silver lining je, kao sto rekoh, taj sto ce im ovo verovatno (nadam se) pojacati volju da kupe jos jednog odbrambeno sposobnog igraca sredine. 

 

no, ovakva povreda u 33 godine moze da znaci i da se nikad nece vratiti na, ionako ne preterano visok, novo od poslednje 2-3 godine. 

Link to comment

pa, na zalost, da. silver lining je, kao sto rekoh, taj sto ce im ovo verovatno (nadam se) pojacati volju da kupe jos jednog odbrambeno sposobnog igraca sredine. 

 

no, ovakva povreda u 33 godine moze da znaci i da se nikad nece vratiti na, ionako ne preterano visok, novo od poslednje 2-3 godine. 

Па зар не куписте оног црног из Лисабона?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...