Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Њукасл је збиља невероватно место да се игра фудбал.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

moze li pojasnjenje za nas sa jefitnijim ulaznicama?

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Sasvim slučajno. Kad je Sterling brzo izveo slobodnjak, Baloo se već okrenuo ka levoj aut liniji i blejao tamo nešto. Sreća pa je i njegov čuvar pokazao podjednak nivo spremnosti.

 

Da je samo njegov čuvar, ni po jada. Kakva grupa građana :D

 

untitledd.png

Edited by levi
Link to comment

Gde Lovren najgori pored živog Balua, šta vam je. I da je oba gola sam skrivio, ne bi bio gori od one lenje depresivne štetočine.

Мртва трка. Оно Ловрен је озбиљно скупљи, и више смета. Тебе Балотели онако лично нервира, али Ловрен је рупа какве нема.

 

moze li pojasnjenje za nas sa jefitnijim ulaznicama?

Тим у очајној форми, тренер кога цео град очима не може да види, а пут стадион, навијање и искрено одушевљење после победе. Збиља нешто специјално. Да пожели човек да игра тамо...

Link to comment

moze li pojasnjenje za nas sa jefitnijim ulaznicama?

 

Op, ti mi trebas :) Sta se desavalo kod vas sa Mbiwom? Mislim, sem Pardewa? Znam da je lik bio odlican u Montpellieru, no, kod vas je bio uzasno los, te su sve sto sam procitao na netu bile pljuvacine. Mislio sam da cemo bezveze spucati pare na igraca koji ima samo dobre fizikalije i nista vise, ali decko igra fenomenalno ovih nekoliko utakmica kako je dosao i daleko je od cetvrtog stopera, sto je nominalno trebao da bude. Ocigledno mi je da je, aj mozda ne vrhunski, al odlican stoper u pitanju. Neverovatno da vam nije bio dobar, neverovatno. Ne bunim se, naravno, samo mi cudno.

Link to comment

Тим у очајној форми, тренер кога цео град очима не може да види, а пут стадион, навијање и искрено одушевљење после победе. Збиља нешто специјално. Да пожели човек да игра тамо...

cudna je ta sredina i njen odnos prema klubu. nazalost nisam imao prilike da ih gledam uzivo kod kuce, ali su mi ljudi pricali da je kad se igra utakmica ceo grad crno beli. inace stadion je u samom centru grada sto je super i fenomenalno kad skrenes malo iz centra i izletis na stadion.

 

druga stvar, pardju i pogotovo vlasniku se spocitava to sto nisu sa severa, nego "kokniji". esli je u pocetku isao medu navijace i slicne gluposti, ali kad je krenulo nizbrdo i cini mi se one sezone kad smo ispali je prestao. on je inace poceo da ulaze dosta oko glasgow rangersa i svi se pitaju da li ce prodati klub ili ne. mislim da nece zato sto nema kome. 

 

trener je posebna prica, po mom skromnom misljenju, limitiran. imao je fenomenalnu sezonu uz neverovatnu srecu da mu se niko od glavnih igraca ne povredi i to je to. navijaci su posebno nervozni zbog nacina na koji hendluje igrace i ne koristi dovoljno njihove kvalitete. mislim da je slab u psiholoskom radu sa igracima. na sve to sezonu je poceo lose, a i nesrecan slucaj da mu se glavno pojacanje i zamenik kapitena de jong povredi posle  par kola, a pri tom mislimd a je odigrao jednu utakmicu. trazio je 10 utakmica da mu daju fore, ima jos 2. videcemo sta ce biti ali mislim da esli ni ne pomislja da ga otera zbog nekoliko razloga. pored odsete koju bi morao da mu plati (spekulise se izmedju 1,5 i 5 miliona funti), pardju je spreman da bude eslijev poslunik.

 

ben arfa je prakticno oteran iz kluba. decko je mozda razocarao, od njega se puno ocekivalo, ali u trenutku kada najboljeg igraca u sred sezone prodajes (cabay u januaru) i ne dovodis adekvatnu zamenu na mesto koje ti deficitarno, ti ne trpis ben arfu tu polusezonu nego menjas glupiras se. zvanican razlog zasto su ga izbacili iz prvog tima je zato sto se ugojio. videcemo sa ce u halu uraditi, ali takve igrace ili trpis ili ne. ovaj je odlucio da ne, a pri tom nema nikog ko ce mu razigravati ostale igrace, nema nijednog kreatvca. sad je dosao ovaj cabela ili kako vec, ali je jos nije snasao.

 

mbiva je posebna prica. za njega takodje nisu imali strpljenja i tu je odgovor na ovo sto je crtamorasi pitao. on je bio mladi frnacuski reprezentativac. lako su ga se odrekli, u konkurenciji matorog colocinija koji samo gleda kako da zapali kuci, wiliamson koji je prosecan championship igrac i stivena taylora, digraca koji je iz newcastla, ali limitiranog i sklonog povredama. umesto da je prosla sezona iskoriscena da se mbiva ustali u timu, navikne na ligu, oni ga poslali romi i drago mi je zbog njega da je uspeo. pored tog nestrpljenja, ni on nije bio sjajan, napravio je nekoliko kikseva i dobio par glupih kartona, ali mislim da je on u stvari jak malo igrao na svojoj poziciji. gurali su ga levo i desno u odbrani. verovatno nisu dovoljno radili ni na nejgovom samopouzdanju.

 

nadam se da nisam udavio carsafom

Link to comment

LVG zagreva Felainija, sprema se izmena po savetu stručnog twitter konsultanta, Džozefa Bartona:
 
Joseph Barton        ✔ @Joey7Barton
Follow
With the quality of Di Maria's crossing surely it's better to have Felliani playing off RVP than Mata? Just a thought...
9:37 PM - 20 Oct 2014

 

Gde nam je Oxymoron?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...