Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Јок, него ћемо да имамо биг клуб менталити, а једва да смо бољи од, шта ја знам, ето вас на пример. :fantom:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kad ste nam uzeli Najskupljeg. Treba tako da razmišljaš i šire, sutra uzmete Ronalda i eto šanse da istočni London dobije prvog prvaka Evrope... Aim for the ceiling itede.

Link to comment

Juče je Lovren imao ozbiljnu konkurenciju u Enrikeu za imbecila utakmice. I dok je Enrike imao par okej proigravanja, ova fotka dovoljno ilustruje manjak IQ-a u Liverpulovoj odbrani

 

B0YhIhFIUAAG5Zt.jpg

Link to comment

To što Johnson stoji najbliže golu nema veze ni sa čim, nije u pitanju neka stabilna postavka nego reakcija na centaršut. A Enrique je, jebiga, zaspao - Vargas mu pobegao, dešava se.

 

Zašto Lovren markira Gerrarda na ivici šesnaesterca, doduše... to je velika misterija. Nisam imao snage da pogledam sinoć MOTD, možda su tamo razjasnili?

Link to comment

Ma koja snaga, juče se nisam radovao ni kada smo poveli, bio sam previše izmrcvaren. Naravno radovao sam se drugom i trećem golu ali posle toga nisam želeo ništa više u vezi sa ovom utakmicom da gledam. 

 

Lovrena stvarno više ne mogu da gledam, iako nije ni četvrtina prvenstva prošla. Čovek koji je doveden da bude dobar u skok igri, gubi barem 80% vazdušnih duela, a i kada ih dobije, obično loptu spusti protivniku. Ako ovako nastavi, na shitlisti prestiže Končeskog.

Link to comment

glupo je gledati sliku bez snimka, ko zna zasto stoji tamo. 

 

bez obziar na ovu situaciju, lovren je zaista bio najgori juce ove sezone. hodajuca katastrofa

 

Ne postoji nijedan razlog zašto bi stajao tamo. Osim da je glup ko kurac, pardon my french.

Link to comment

Baloteli je u drugoj dimenziji, izgubljen u vremenu i prostoru. I dok Baloteli troši naše šanse, ovaj ih pravi protivnicima, meni je to i veći minus, jer eto i neko drugi može da postigne gol osim Balotelija (u stvari bilo ko), dok je ovaj direktan krivac za primljene golove.

Link to comment

najbolji je bio kod onog slobodnog udarca kad je postignut prvi gol. tu se videlo koliko ga sve to zanima.

 

Wat?

 

Ako dobro pamtim, bio je savršeno postavljen da primi loptu i smesti je u gol.

Link to comment

@lovren

 

mozda cuva nekoga (znam glupo), kasni jer se okliznuo, akcija se tako odvijala...

 

 

zaboravio sam balotellija. mene bi kao navijaca liverpoola najvise nerviralo to da on svaki jebeni put mora da sutne na gol bez obzira na kojoj je poziciji. ocigledno da nema nikoga u ekipi ko bar ima autoriteta da tome stane na put ili da ga posalje u kurac. gerrarda mozda zabole Za njega ili je digo ruke. da vidimo sad kako ce rodgers izaci na kraj s njim ako je vec kako kazete smirio suareza.

 

balotelli moze biti dobar tismki igrac (za njegove standarde dobar), ali izgleda da mora i ekipa da bude dobra za njega. mozda je izgubio motivaciju sa losim startom ekipe.

Edited by 189-
Link to comment

Upravo to, bar da šutira iz šesnaesterca nego stalno gleda da se namesti polulevo na 25 metara i čeka da mu tu neko doda loptu pa da prangjia. A kad mu naleti na tri metra od gola, onda pokuša petom. Kao da se zajebava u parkiću sa decom.

 

(BTW pisao sam i ranije, uopšte ne verujem u te fantazije da je Rodgers smirio Suareza, to su sve izmišljale novine željne zasluga koje bi mogle da pripišu popularnom mladom britanskom stručnjaku. Čovek je odigrao fenomenalno onih 9 meseci između dve duže suspenzije, i šta, za to je kao zaslužan BR? inače bi Suarez ujedao nekog jednom u tri meseca umesto jednom godišnje? Glupost.)

 

Wat?

 

Ako dobro pamtim, bio je savršeno postavljen da primi loptu i smesti je u gol.

 

Sasvim slučajno. Kad je Sterling brzo izveo slobodnjak, Baloo se već okrenuo ka levoj aut liniji i blejao tamo nešto. Sreća pa je i njegov čuvar pokazao podjednak nivo spremnosti.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

zaboravio sam balotellija. mene bi kao navijaca liverpoola najvise nerviralo to da on svaki jebeni put mora da sutne na gol bez obzira na kojoj je poziciji. ocigledno da nema nikoga u ekipi ko bar ima autoriteta da tome stane na put ili da ga posalje u kurac. gerrarda mozda zabole Za njega ili je digo ruke. da vidimo sad kako ce rodgers izaci na kraj s njim ako je vec kako kazete smirio suareza.

 

 

Baloteli je sada kao oni likovi na basketu koji samo čekaju loptu na trojci i šutiraju čim je dobiju u ruke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...