Jump to content

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

demba bas i nije fail, da je dobijao onoliko minuta koliko je torres dobijao sigurno bi bolje iskoristio. kad smo vec kod dembe, otisao je u besiktas.

Link to comment

kakav prelazak u liverpool? ne vrti se ceo svet oko liverpoola  :fantom:

 

pa covek misli da je najbolji napadac na svetu, da svi trebaju da se klanjaju gde god da se pojavi. poleteo je decko definitivno. lici mi na ove nase sabane iz partizana i zvezde koji kad potpisu za blizance misle da su najvece face. plus ovo ponasanje na svetskom kad je bio zamenjen. a realno osim onog meca sa amerikancima nista nije pokazao. nije ulazio u sanse, lopta se odbijala od njega kao od drveta...izgleda da ga je provalio mourinho proslog leta i da ga je zato pustio.

bas me zanima sta misli o tome da bude zamena costi.

Link to comment

Skroz sam zaboravio da je celzi doveo tiaga, a sad vidim i da on ima 33 godine. U cemu je tu fora, procenili su da im je on najpovoljnija opcija za rezervu maticu ili tako nesto?

Link to comment

Odličan posao Chelseaja do sad. Prvi favoriti za titulu (bez obzira što nisam 100% ubjedjen da je Cesc toliko dobar za Murinjov stil).

 

Po meni bas lose kupovine Murinja, skliznuli su na 3. favorita... Zavisi ko sta jos kupi. Arsenal ako uleti Kedira ozbiljan pretedent. City ce zavisiti od zdravlja Silva/Aguera i naravno Yayine volje da se mnogo cima ove sezone... 

Link to comment

Skroz sam zaboravio da je celzi doveo tiaga, a sad vidim i da on ima 33 godine. U cemu je tu fora, procenili su da im je on najpovoljnija opcija za rezervu maticu ili tako nesto?

 

pa dosao dzabe, portugalac, iskusan, poznaje mourinha...

 

da bih pre sansu nekom klincu ali poznato je koliko mourinho voli klince.

Link to comment

Gledam ovaj friendly sa Brondbyjem, kako je otresao sad Ibe nekog od domaćih, okret, pa 40 metara sprinta, pa rutinski assist... Dečko baš onako može & ume. Ostalima (Jones, Kelly, Ilori, Agger, Smith, Lucas, Rossiter, Coutinho, Suso, Borini, Teixeira, Ward, Allen, Ibe, Coady, Skrtel, Flanagan, Adorjan, Phillips, Wisdom, L Jones, Peterson, Stewart) su teške™ noge™, zrače neozbiljnošću ili su prosto League Two nivo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...