Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam sta je cudno. Prije deset dana hajvan iz Tottenhama uleti opasnim startom na Oezila i ne dobije crveni karton. Cahill uleti slicno Alexisu i ne dobije crveni karton. Mikel uleti Arteti prosle sezone i ne dobije crveni karton. Yaya Toure djonom ide na Giroudovu potkoljenicu i nema iskljucenja. Jebi ga, Arsenalovog igraca moras upucati da dobijes crveni karton i tako ce biti dok Engleska ne dobije svoj Calciopoli nakon kojeg ce Riley nositi prugasto. Tu fizioterapeut i fitness-trener malo sta mogu.

Link to comment

Nemoj tako Arle, ja se dobro sećam kad je 1 Joe Cole, engleski repstativac, uleteo nekom od vaših™ na aut liniji sa dve noge i dobio crveni. To je bilo pre koliko, pet godina? Praktično juče.

Link to comment

Nemoj tako Arle, ja se dobro sećam kad je 1 Joe Cole, engleski repstativac, uleteo nekom od vaših™ na aut liniji sa dve noge i dobio crveni. To je bilo pre koliko, pet godina? Praktično juče.

Da, sjecanja su svjeza, skoro da na vlastitoj cjevanici osjecam start.

 

@189 - slazem se, Welbz je zasluzio crvenu kartu. Druga je stvar sto oprosten crveni na 0:0 u 20.minuti i na 2:0 u 90. nisu bas ista stvar.

Edited by ArleKino
Link to comment

@189 - slazem se, Welbz je zasluzio crvenu kartu. Druga je stvar sto oprosten crveni na 0:0 u 20.minuti i na 2:0 u 90. nisu bas ista stvar.

 

poenta je bila, je da se to desava i drugim klubovima a ne samo arsenalu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...