Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja i dalje ne mogu da verujem da je 50 miliona baceno na balkanski duo fantastiko. Balvancina Lovren je gori od Kolo Turea, najgori stoper u poslednjih desetak godina. Onog drugog mi i zao da pominjem, impotencija, preplasenost i sveopsta beskorisnost. Ako se zajebu neki Rusi ili njegova menadzerska kamarila izboksuje da ga sledece godine kupi neko za 10ak miliona slavicu to k'o drugi rodjendan.

Link to comment

Za Markovića jeste velika misterija kako su uspeli tolike pare da daju na neviđeno, ali Lovren nije. Čovek na prvi pogled ima sve karakteristike vrhunskog štopera - jak, brz, odlučan, dobar tajming kad uklizava... Ipak je potrebno malo duže posmatranje da se uoči akutno odsutstvo moždane aktivnosti. Danas za početničke greške može da se vadi jer mu je sunce išlo u oči u drugom poluvremenu, ali za ono u ranijim utakmicama teško. Prevashodno mislim na ničim izazvane nasrtaje na Sakhoa, Balotellija, Morena, i ostale saigrače koji su greškom mislili da je lopta njihova samo zato što ide ka njima...

Link to comment

Ali ta njegova famozna igra glavom, koristi od toga smo videli samo kada je ispucao loptu u poslednjim momentima današnje utakmice, a malo pre toga je tom istom glavom rutinski spustio loptu nekom od igrača WBA. Retko glup igrač, nešto sumnjam da je tu problem neuigranost. 

 

Što se tiče Markovića, da je preskupo plaćen, jeste, ali od njega još puno toga dobrog može da se očekuje. Zdrav je u glavi, talenta ima, a to je fina osnova.

Link to comment

Gojko opet komentarise snimak sanse kao da je live :rolf: Ko kad je onomad Skolsu "upisao" jos jedan gol.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Kako City nije dao gol do sada sam bog zna. Villans kao krenuli nesto na pocetku, ali brzo se uspostavio ocekivani poredak. Ne znam sta Villa moze da uradi da promeni tok tekme, jedino da City bas padne ili napravi neku veliku glupost

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...