Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Немој, Санденсе, да те преваре: успео је и Вини да провуче свој споменарски запис, али преко воље - што је ваљда знак да је био искрен. :lol:

 

Колтрејн је очигледно почео да прати фудбал пре 3-4 године, зато и не воли да се прича о стажу, а зато и навија за секту :fantom:

 

Ипак, мој глас иде Мерку, најнеуспешнијем глори хантеру који се на Спурсе навукао због Лига купа. Mени то мега шмекерлук: волиш успех, зајебу те једном да се укрцаш а онда крене срање са срањем а ти не напушташ брод. То је прави навијач Спурса, а и било ког другог не геј тима. :Hail:

 

Ja tek od prosle godine, odlaskom SAFa, navijam za UTD, u stvari.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tek od prosle godine, odlaskom SAFa, navijam za UTD, u stvari.

 

E sad, meni si jednom rekao da si počeo da navijaš tek posle nekog puta u Japan. Zbog Victorije Beckham, navodno. 

Link to comment

Tek sam bio počeo da idem na utakmice u to vreme, tako da sećanja blede™, ali ako se dobro sećam gani su brzo batalili Bazen™ i prešli na Italijane. 

Италијански стил навијања није имао везе са тимом који су гани навијачи подржавали. Он је пре последица успеха италијанског фудбала друге половине '80-тих кад је  енглески био ван Јевропе.

Link to comment

Elem, ja Koltrejna percipiram pre svega kao širokogrudog čoveka, sa izraženom empatijom spram ugroženih i osporavanih. Da se juče obarao server malicioznim komentarima zbog nerešenog sa Romom, pisao bi on belim slovima po nebo-plavoj pozadini, a nik bi mu bio Galager.

 

Ali ispucaše ljudi mržnju pre neki dan, kad se onaj robijaš Vardi nakostrešio.

Link to comment

pih, ovi moji ne mogu ni liga kup da uzmu i da hoce.

 

ja sam generacija palme i pijanog vladanka, ne BK.

 

a za newcastle navijam od kad je dosao sirer, i ludackih utakmica protiv liverpula (cini mi se da je te sezone 95/96 dva puta bilo po 4:3 za liverpul).

eh kakva je to ekipa bila: sirer, aspirilja, ginola, usati peter birdsley, sir les, rob lee, warren barton (neopevani majmun),  daren peacok (posle je dosao i albert) i moj omiljeni david baty (seljacina koja lema saigraca usred utakmice). i onda mislim 98/99 dolazi duncan ferguson. puno sam ocekivao od tandema sirere-ferguson, ali se ovaj drugi povredio, i nikad se vise nije vratio na formu koju je imao u evertonu.

 

a sad, ovaj debeli koristi ovog nesposobnog dok ne proda klub, tj. ne posveti se potpuno rangersima.

Link to comment

pih, ovi moji ne mogu ni liga kup da uzmu i da hoce.

 

ja sam generacija palme i pijanog vladanka, ne BK.

 

a za newcastle navijam od kad je dosao sirer, i ludackih utakmica protiv liverpula (cini mi se da je te sezone 95/96 dva puta bilo po 4:3 za liverpul).

eh kakva je to ekipa bila: sirer, aspirilja, ginola, usati peter birdsley, sir les, rob lee, warren barton (neopevani majmun),  daren peacok (posle je dosao i albert) i moj omiljeni david baty (seljacina koja lema saigraca usred utakmice). i onda mislim 98/99 dolazi duncan ferguson. puno sam ocekivao od tandema sirere-ferguson, ali se ovaj drugi povredio, i nikad se vise nije vratio na formu koju je imao u evertonu.

 

a sad, ovaj debeli koristi ovog nesposobnog dok ne proda klub, tj. ne posveti se potpuno rangersima.

 

+1, samo te sezone 95/96 sirer jos uvek nije dosao, tu sezonu je izdominirao ferdinand. alber je dosao dosta ranije. onaj njegov lob smajhela pamtim kao da je juce bio. :ziga:

Link to comment

Elem, ja Koltrejna percipiram pre svega kao širokogrudog čoveka, sa izraženom empatijom spram ugroženih i osporavanih. Da se juče obarao server malicioznim komentarima zbog nerešenog sa Romom, pisao bi on belim slovima po nebo-plavoj pozadini, a nik bi mu bio Galager.

 

Ali ispucaše ljudi mržnju pre neki dan, kad se onaj robijaš Vardi nakostrešio.

 

Roma u ITA. Moras imati tim u svakoj ligi :fantom: .

Link to comment

Beowl objasnio celzi i dlanove... Odatle i pocese moje simpatije... Posle sam ziveo u erls kortu u vreme zole i TAFa. Onda Gronkjea napravi of celzija silu prekonoci... Kako nesimpatisati najviteskiji tim.

Link to comment

Ко би помислио да један Ален може да унапреди игру у средини. :isuse: Апсолутно је криминална Ливерпулова средина. 

Link to comment

Ко би помислио да један Ален може да унапреди игру у средини. :isuse: Апсолутно је криминална Ливерпулова средина. 

 

S druge strane, ovo je naš™ Liverpul, a ne ona prevara od prošle sezone  :fantom:

Link to comment

Penis će Allen da unapredi bilo šta, do sada je valjda jasno da taj uplašeni vrabac prosto nema kapacitet za iole ozbiljan fudbal. Više je velški Markec nego velški Xavi. "OMG lopta! Šta ću sad, svi me gledaju?!"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...