Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Челзи је био клуб који су пре оснивања овог циркуса којим је господарио САФ а сад постаје прћија Специјалног™, био други југословенски клуб, вероватно због Бороте, као што је Ливерпул био други клуб оних што су у то време били по Северу. Никако то не може да се успореди са  праћењем Секте и Арсенала од оних што Титостан једва памте. Мени су Јевропи тад енглески клубови увек били други избор после представника ФСЈ, за њима Шкоти, а увек против Шпаније и Шваба. Тешко је то сад вама млађима то да се објасни како би то изгледало када би неки ексцентрик рекао да симпатише™ бајерн или не дај Боже, Реал.

Link to comment

Nisam ljubitelj junajteda ali onih par sezona sa ronaldom u timu su igrali fudbal kakav sam oduvek zeleo da gledam. Kapiram da su u tom periodu i nalupili najvise ovih globalnih navijaca.

Link to comment

Nisam ljubitelj junajteda ali onih par sezona sa ronaldom u timu su igrali fudbal kakav sam oduvek zeleo da gledam. Kapiram da su u tom periodu i nalupili najvise ovih globalnih navijaca.

 

Meni je 98/99. najsuroviji i najbolji klupski fudbal koji sam ikad gledao. Nešto slično je Real mestimično imao proteklih par sezona, ali niti su bili konstantni niti su imali takav rezultat.

 

Kapiram i da je onih ludačkih par minuta u finalu LŠ nagrada za sezonu, takva nije mogla da se završi nikako drugačije.

Link to comment

Meni je 98/99. najsuroviji i najbolji klupski fudbal koji sam ikad gledao. Nešto slično je Real mestimično imao proteklih par sezona, ali niti su bili konstantni niti su imali takav rezultat.

 

1998-99:

 

Charity Shield: Arsenal-Manchester United 3:0

Premier League: Arsenal-Manchester United 3:0, Manchester United-Arsenal 1:1

FA Cup: Arsenal-Manchester United 0:0, Arsenal-Manchester United 1:2

 

Jebeni Bergkampov penal u 90.minuti ponovljene kup-utakmice. :isuse: Da Schmeichel nije to odbranio, Giggsov tepih na prsima bi samo njegova snaha vidjela. Da Kaba jebeni Diawara nije bio u svim onim šansama one usrane noći u Lidsu nego, recimo, Anelka ili Wright, Unitedovog treblea ne bi bilo ni u priči.

 

S druge strane, Van Nistelrooy je promašio penal u 90.minuti 2003-04. pa danas Arsenaldžije mogu pričati o Nepobjedivima iako nismo™ dobili United ni u jednoj od četiri utakmice te sezone. :D

Link to comment

Ok, ok, znamo ko je jedini uzeo PL bez poraza  <_< Nego, ne govorim o pojedinačnim rezultatima, nego komplet sezoni. Mislim da je te sezone bila i ona boleština, 8:1 protiv Notingema u gostima, kad je Solskjer ušo u 70. i zavalio 4 komada.

Link to comment

98/99 Bajernova sezona nije bila ništa slabija. Igrali su i u grupi (savremenim komentatorim bi eksplodirao mikrofon od ponavljanja trivije da je Šeringem u grupi autogolom u nadoknadi spasio Bajern, a u finalu rešio preko puta). Najteža grupa ikada (Bajern, UTD, Barsa i Bronbi). Bronbi jedino dobio Bajerna, Bajern jedino izgubio od Bronbija. UTD jedva prošao (uz Real ako se dobro sećam kao najbolji drugoplasirani), ali dali su neki sumanuti broj golova u toj sezoni.

 

Ipak, Bajern ih je rastavljao 90 minuta u finalu. Jedna od najvećih nepravdi u fudbalu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...