Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Da da... Da si ti živ i zdrav 1 Aston Villa je 80-tih imala "pratioce" u Srbiji, a sam 1990-te imao drugara u odeljenju koji je navijao za Everton. A najbolje da je Aca™ prvi generisao Poolu, Unitedu i Arsenalu "simpatizere" u Srbiji. 

 

Generacije kojima su strani timovi došli pod A u životu, stasale su tek 90-ih, uz Palmu i BK.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se sećam Pool bandwagoninga osamdesetih, Rush/Grobelar generacija, kad su žarili i palili. Pretpostavljam da je i u sedamdesetim bilo toga, možda manje zbog manjeg praćenja. United varijanta je krenula sa PL a kulminirala tamo neke '99, a za Arsenal nemam evidenciju.

Link to comment

Generacije kojima su strani timovi došli pod A u životu, stasale su tek 90-ih, uz Palmu i BK.

 

Naravno da je igralo ulogu, svakako, pa evo, vidim i ljude sa cityjevim oznakama po gradu (mada retko kao juče u komplet opremi), samo kažem za forum...

Link to comment

Ja se sećam Pool bandwagoninga osamdesetih, Rush/Grobelar generacija, kad su žarili i palili. Pretpostavljam da je i u sedamdesetim bilo toga, možda manje zbog manjeg praćenja. United varijanta je krenula sa PL a kulminirala tamo neke '99, a za Arsenal nemam evidenciju.

 

Arsenal malo nakon Junajteda, ali i oni već imaju pozamašan staž. Ipak je u pitanju najveći rivalitet koji srpska publika pamti, razlika od par godina je razlika u starosti i stažu u PL između Kantone i Bergkampa

Link to comment

pa ne. video sam kad sam se vraćao iz Vera juče lika u komplet City trenerci.

 

zapravo, sad malopre kad sam se toga setio mi je i palo na pamet da napišem ovo.

Vero Ruzveltova? I ja danas blizu Vera videh jednog u proslosezonskom dresu, nizak - zdepast lik? Tesko da ih je dvojica u istom reonu :P

Edited by ducca
Link to comment

Vero Ruzveltova? I ja danas blizu Vera videh jednog u proslosezonskom dresu, nizak - zdepast lik? Tesko da ih je dvojica u istom reonu :P

 

NE! Ovaj je bio bar 190cm. Okupacija!

Link to comment

Kad neko spomenu Aston Villu, prvi engleski klub koji sam mrzio je bio Aston Villa - "kakvo je to glupo zensko ime za klub", "boja dresova im je ni za kurac". Za ovo zadnje me kaznio Arsene odlaskom Wrighta :heart: u West Ham.

 

Sjecam se price o liku iz Hrvatske koji je zavolio Villu kad su uzeli KES pa otisao na tekmu Slaven Belupo-Aston Villa u Intertoto kupu nekih devedesetih (2:1, u revansu Villa nadoknadila pobjedom 2:0 golovima legendarnog Leeja Hendryja). Dobio covjek vise medijskog prostora nego sama tekma.

Link to comment

Uvek mi je mirisao na seksistu ovaj ArleKino. On verovatno odmah menja kanal kad na TV-u slučajno naiđe na ženski fudbal...

Jok, tu Arsenal ima zadnjeg veznog sa mudima.

Link to comment

Ja se sećam Pool bandwagoninga osamdesetih, Rush/Grobelar generacija, kad su žarili i palili. Pretpostavljam da je i u sedamdesetim bilo toga, možda manje zbog manjeg praćenja. United varijanta je krenula sa PL a kulminirala tamo neke '99, a za Arsenal nemam evidenciju.

Ja nesto imam teoriju da (kod nas) za arsenal navijaju ljudi koji su fudbal poceli da prate prekjuce, pa im je neko prodao pricu o siromasnom klubu iz londona, koji parira zlim bogatasima tako sto mudri profa ispeva da dovodi vrhunske igrace za po 300k (sto se u realnosti dogodilo jednom).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...