Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Pochettino me debelo razocharao sa jajarskim pristupom. Momenta kad je izveo Eriksena i uveo Lennona Tottenham prestao da bude opasan i bilo je samo pitanje koliko ce Arsenal golova da postigne. Sva sreca samo jedan

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ducca: Znam i ja šta je pisac hteo da kaže, ali bitnije od toga da li je pola metra ili 30 cm je činjenica da su igrači u pokretu i da sudija treba da proceni tačan trenutak kad dodavanje krene, odnosno njihov položaj u tom trenutku. Tu su greške neizbežne, a insistiranje na tome da mora da se primeti i minimalan ofsajd u situaciji kad sudija to fizički nikako ne može da uradi sa sigurnošću je IMHO suludo. Dakle, da sam ja neka valst, ofsajde koje ne vide bi morali da tolerišu. Alternativa je da mašu kad god im se učini da je možda ofsajd, ne daj bože da naknadnim gledanjem neko utvrdi da je bio ofsajd od 8.2 cm a oni to nisu uočili...

 

A to kao što svi znamo dovodi do sviranja ofsajda i kad je napadač dva metra on side.

Da ali to bi onda bacilo u vodu trud odbrane i rizik kada se izvlace i namestaju napadaca. Jbg ljudi to uigravaju mesecima i onda ako bi sve sumnjive situacije bile presudjene po defoltu u korist napadaca ne bi bilo fer. Jedino uvesti review kao sto je vecina sportova uvela i dovidjenja. Ali samo za te centimetarske situacije - prosto neka ide igra bez da se mase i ako padne gol - do monitora, review i odluka. Gubi se 2 minuta a regularnost bi bila znatno unapredjena.

Link to comment

brate panto, nemoj ovo da mi radis.

Auuu biće si igrao onu tvoju igru... promašivali su dosta, a ja sam gledao potonjih 30-35 minuta. Još su mogli fasovati gol - Kranjčar pogodio stativu iz slobodnog.

Link to comment

Pratim Southampton od kad je Tadic dosao kod njih. Gledao sam dosta njihovih meceva. Dobro su krenuli. Sva pojacanja su pogodjena mada je Shane Long preplacen, ali je stigao u vrijeme kada su jednostavno morali dovesti igraca. Igraju 433. Disciplinirani su. Obranu igra cijela ekipa. Tadic je i u tom segmentu pokazao da moze. Igra na lijevom ili desnom krilu ovisno o tome tko je na drugom.

Edited by reginald
Link to comment

Samo Tadića gledaš, a što na Emiratima Lamela deli asistencije kao Teodosić, to te ne zanima -_-

Lamela?! Zaboravio sam na tu kantu. Dogodine će u neku Brešu završiti. :D

Link to comment

Zanimljivi kriteriji engleskih sudija kod kartona. I onda se neko čudi kako se Arsenalovi igrači ozljeđuju (danas samo trojica, hvala na pitanju - Ramsey i Arteta ne igraju protiv Chelsea, Wilshere možda preskače Galatasaray).

 

Tottenham odigrao prilično zrelo (Kaboul je bio fenomenalan), pičkasto i jajarski u zadnjih 20 minuta uz milion minuta odugovlačenja vremena. Wenger usrao motku sa čuvanjem Alexisa za Galatasaray i Chelsea, a na početku sa Özilom na lijevom krilu. Dečko je sabijao od onog momenta kad je poslan na "desetku". Welbeck je poboljšana verzija Gervinha.

 

EDIT: vidjeh da se pojavila jedna teorija zavjere po pitanju Mertesackerovog šuta koji je Lloris odbranio. Odgledao sam highlightse na službenoj Arsenalovoj stranici i na 07:56 lopta izgleda kao da je u golu, a gol-tehnologija je prikazala samo momenat Llorisove odbrane, ne i gdje se lopta odbila.

Edited by ArleKino
Link to comment

 

EDIT: vidjeh da se pojavila jedna teorija zavjere po pitanju Mertesackerovog šuta koji je Lloris odbranio. Odgledao sam highlightse na službenoj Arsenalovoj stranici i na 07:56 lopta izgleda kao da je u golu, a gol-tehnologija je prikazala samo momenat Llorisove odbrane, ne i gdje se lopta odbila.

Tako se i meni učinilo, pokazali su samo momenat prve odbrane, a ne i gde je lopta posle otišla.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...