Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Odoh na infuziju posle ove muke...

 

iskreno nisam mislio da ce odbrana sa parom McNair-Rojo u sredini izdrzati pola sata u situaciji sa igracem manje. Rooney...totalno nepotrebno. Moze da dobije tri utakmice za ovo bez problema. Srecom, ako necega ne manjka, to su napadaci. Vise me zanima sta je sa Herrerinim ledjima...

 

Da, i jos nesto. Rafael - nas najvazniji igrac. Kako grize za svaku loptu, ludilo...

Edited by MancMellow
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije što je Man Utd u pitanju, ali meni to insistiranje na milimetarskim ofsajdima uvek glupo. Nisi Supermen pa da savršeno proceniš poziciju i trenutak dodavanja - kad god nije očigledno, trebalo bi tretirati kao da je u liniji. 

Link to comment

Ko je rekao da je prvi put? :unsure:

 

Samo mi je glupo da sudije navodno treba da favorizuju napadače, a ustvari se trude da uhvate i najmanji mogući ofsajd. To ih dovodi u situaciju da češće oštećuju timove koji napadaju jer mlataraju zastavicama i kad treba i kad ne treba.

Link to comment

Чекај, ти хоћеш да кажеш да су фудбалери исте висине као остали људи а не да бирају неке скроз мале да би стали на екран ТВ-а и на скрин шотове? :o

Link to comment

@ducca: Znam i ja šta je pisac hteo da kaže, ali bitnije od toga da li je pola metra ili 30 cm je činjenica da su igrači u pokretu i da sudija treba da proceni tačan trenutak kad dodavanje krene, odnosno njihov položaj u tom trenutku. Tu su greške neizbežne, a insistiranje na tome da mora da se primeti i minimalan ofsajd u situaciji kad sudija to fizički nikako ne može da uradi sa sigurnošću je IMHO suludo. Dakle, da sam ja neka valst, ofsajde koje ne vide bi morali da tolerišu. Alternativa je da mašu kad god im se učini da je možda ofsajd, ne daj bože da naknadnim gledanjem neko utvrdi da je bio ofsajd od 8.2 cm a oni to nisu uočili...

 

A to kao što svi znamo dovodi do sviranja ofsajda i kad je napadač dva metra on side.

Link to comment

Ko je rekao da je prvi put? :unsure:

 

Samo mi je glupo da sudije navodno treba da favorizuju napadače, a ustvari se trude da uhvate i najmanji mogući ofsajd. To ih dovodi u situaciju da češće oštećuju timove koji napadaju jer mlataraju zastavicama i kad treba i kad ne treba.

 

 Pa naravno da nije prvi, moja greska sto nisam stavio smajli da ti pojansi da sam ironican. Toliko ih je svirano a tebi je za oko zapeo bas ovaj u korist UTDa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...