Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko je potrebno biti glup da za ovakav gol kriviš golmana?

 

 

Ozbiljno pitam, živo me zanima, ima li neki način da se to precizno kvantifikuje?

Wennie, zaista je fenomen za sebe , tvoje komentarodanje mene. Pre svega, to glupo je. Ali, to si ti. To je bukvalno za proučavanje. Dakle,idi ponekad u prirodu. Vozi bajs. Kupi sladoled.

 

Pogledaj još jednom kako Minjole prati akciju iz koje prima gol. Pogledaj kad on kreće ka lopti. Kad to pogledaš, ponovo se javi. Naravno da Minjole nije jedini krivac za gol. Odbrana je takođe neviđena kesa, kao i opšta koncentracija Liverpoola u završnici tekme. Kada ovo pročitaš - na bajs Wennie.

Link to comment

Па овде се Вест Хем већ проглашава отимачем изгубљених бодова! Е, баш ми је мило што ћете да видите шта бива када рачунате на Дебелог Сема и чекићаре. Биће вам и Баблси јаснији.

 

Моја прогноза: хет трик Рунија, нашег старог злотвора.

Link to comment

Арчи, ни Буфон (то је италијански голман, баш добар) не би ово одбранио.

Hvala Prasline. Do sada sam mislio da je Bufon dirigent simfonijskog orkestra Milanske opere. Doajen hrvatskog narodnog kazališča. Da nastupa u Lisinskom. Ponekad u Areni u Veroni.

Edited by archi
Link to comment

Wennie, zaista je fenomen za sebe , tvoje komentarodanje mene. Pre svega, to glupo je. Ali, to si ti. 

 

:Hail: Sad prosto ne mogu da te ne udostojim ozbiljnog odgovora.

 

Mignolet jeste srednje žalostan golman, pre svega zato što se retko usuđuje da mrde dupe sa linije*, ali onakav šut se jednostavno ne brani. Tačnije, brani se neigranjem 15 minuta patetičnog, bezmudog bunkera kojim protivnika praktično pozivaš da prangija sa 20-30 metara pa šta im bog da. Ali to je jebiga Rodgers, najgori đak u Specijalnom odeljenju (uz možda AVB).

 

*Najgori potez danas je bilo ono kad ga Škrtel 10 sekundi zove da dođe i pokupi ničiju loptu, a on cupka u petercu i premišlja se, da li da krenem ili je ipak bolje da ostanem ovde na svojoj voljenoj liniji, neka, u pet metara sam sigurniji, ko zna šta može da mi se desi tamo ispred...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

:Hail: Sad prosto ne mogu da te ne udostojim ozbiljnog odgovora.

 

Mignolet jeste srednje žalostan golman, pre svega zato što se retko usuđuje da mrde dupe sa linije*, ali onakav šut se jednostavno ne brani. Tačnije, brani se neigranjem 15 minuta patetičnog, bezmudog bunkera kojim protivnika praktično pozivaš da prangija sa 20-30 metara pa šta im bog da. Ali to je jebiga Rodgers, najgori đak u Specijalnom odeljenju (uz možda AVB).

 

*Najgori potez danas je bilo ono kad ga Škrtel 10 sekundi zove da dođe i pokupi ničiju loptu, a on cupka u petercu i premišlja se, da li da krenem ili je ipak bolje da ostanem ovde na svojoj voljenoj liniji, neka, u pet metara sam sigurniji, ko zna šta može da mi se desi tamo ispred...

Hvala za odgovor. Uglavnom je sve tačno, osim da se onakav šut ne brani. Teško se brani, ali ga Minjole ne brani sigurno.

 

Ono sa Škrtelom je zaista najgori potez. Skoro komedija.

 

Hvala u svakom slučaju. Biće Liv bolji u nastavku.

Link to comment

Ако је неки голман и крив за примљени гол, то је Хауард који се лоше поставио а не Мињоле који може Богу да захвали што га лопта није погодила у главу јер да јесте, почињале би ове касније текме у 16:01.

Link to comment

Šteta je što je Everton tim koji daje sve od sebe samo protiv Liverpoola. Kada treba da se bori za Ligu šampiona, tada je truba. Đoka. Everton je nula.

 

:isuse:

 

Извукли смо се данас, оно је изгледало очајно са погубљеним Бешићем и Хибертом, Лукаку одсјечен, средине без. Али Џагијелка Џагијелка :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...