Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Claro que si.

 

Nisam nešto pristrasan kad su Rafini igrači u pitanju, ali užasno me nervira kad se umesto njih guraju nedokazani igrači samo zato što su Rodgersove akvizicije - Allen, Mignolet, itd.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bio je u primetnom padu forme poslednjih par godina, a jedan od najplaćenijih igrača u timu... S tim što mislim da su morali da mu pokrivaju veći deo plate i kad su ga prinudno poslali u Napoli na pozajmicu. Razumljivo je što su hteli novog golmana, ali prilično je idiotski potez da se stari momentalno najuri da ne bi novom slučajno pravio tremu. Mignolet mislim da još nije odigrao nijednu zvaničnu utakmicu kad je Reina bio spakovan.

 

Zašto nisu dali slične pare za Begovića koji se u to vreme pominjao, nikad mi neće biti jasno.

Link to comment

Ne postoje nikakve garancije da bi se Valdez dobro snašao u novoj ligi, sa engleskim suđenjem i trojezičnom zadnjom linijom. Gori od Belgijanca teško da može da bude. (Kako me je iznervirao Višković kad je nedavno lupio da golman tog kvaliteta i renomea ne sme da prima ovakve golove... a dečko celu karijeru prima kiks golove.)

 

Mene najviše zanima koliku platu traži, čovek ima ime i uspehe iza sebe a vreme mu je da se osigura pred penziju... nešto sumnjam da je manja od one koju je Reina primao <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

I Smalling povredjen, ostaje da se vidi koga ce LVG u subotu upariti sa Rojom. Fletcher mi smrdi na moguce resenje. Kako god jebace nas Praslinovi ruzno... 

Edited by ducca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...