Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajd pomozite neupucenom. Koji je ovo kup? Ranije se lepo znalo, FA kup i liga kup. Sad pojma nemam sta je sta.

Ovo je Liga Kup

 

 

Poslao sa fiksnog ajfona putem Tapatalka

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Ali ovi koji dolaze da cestitaju Mignoletu iako nije ni odbranio odlucujuci penal, a od prethodnih 16 samo 1 :lol:

 

Tradicija, jebiga -_- Mada mislim da bih i ja od 16 penala uspeo da "odbranim" jedan ili dva, čisto ne pomerajući se sa sredine gola - neka balvani samo gađaju ćošak, promašiće ga pre ili kasnije...

Link to comment

+1 

 

Bio sam siguran da bi opet promašio :( Najgori mogući uvod za derbi, 120 minuta trčanja i onda psihološki kolaps...

 

ne kontam ovo pljuvanje mignoleta. nekoliko penala boroovih igraca su bili bas neodbranjivi

 

Nije pljuvanje, uvek mi je smešno kad čestitaju golmanu posle protivničkog promašaja. 

 

Ali ne volim Mignoleta, deluje usrano ko grlica kod svakog prekida. U stvari ne nervira me on koliko njegov trener koji je odlučio da najuri Reinu da bi dečku bilo lakše da se adaptira na novi klub bez konkurencije, pa sad juri Valdeza jer shvata da se zajebao :isuse:

Link to comment

 

Ali ne volim Mignoleta, deluje usrano ko grlica kod svakog prekida. U stvari ne nervira me on koliko njegov trener koji je odlučio da najuri Reinu da bi dečku bilo lakše da se adaptira na novi klub bez konkurencije, pa sad juri Valdeza jer shvata da se zajebao :isuse:

Рафо ти ли си? :naughty:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...