Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

"Vinijeva teorija" je da broj golova koji si utrpao trenutno najgoroj odbrani lige nema mnogo veze sa tim da li postavljaš bunker i kad treba i kad ne treba. Evertonu je kod kuće juče jebeni Crystal Palace dao tri komada, da li to znači da su oni upola Specijalni kao Chelsea?

 

"Vinijeva teorija" je da će Žozeljubitelji izabrati koji god im statistički podatak padne pod ruku da bi obrazložili neporecivi aksiom - Specijalno Je Uvek Kako Treba I Tačka. 

 

"Vinijeva teorija" je da gazza i kralj gore porede babe i žabe. Kad ljudi kažu "Ne sviđa nam se da gledamo Specijalni fudbal", odgovor prosto ne može da bude podatak o broju golova koji njegovi timovi postižu u dve, tri, ili pet izabranih utakmica. Ne možeš nikakvom tendencioznom statistikom da osporiš utisak koji ljudi imaju o određenom stilu igre. 

 

(Ovo sve kažem kao čovek koji je sa zadovoljstvom gledao one silne Mourinho-Benitez "shit on a stick" duele titana. Na Etihad bunkericu se ovde primarno žalio 189-, dežurni navijač Čelsija.)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Vinijeva teorija" je da broj golova koji si utrpao trenutno najgoroj odbrani lige nema mnogo veze sa tim da li postavljaš bunker i kad treba i kad ne treba.

Како, бре, нема везе? Па то је ваљда круцијални доказ да не поставља бункер када не треба да га постави. :lol:

Link to comment

jebo vas bunker. to sto murinjo igra je klasicna sacekusa, rupa za medvede. direktno je igrao na evidentnu nervnu labilnost sitija na pocetku sezone (koju nema sanse da oprave, MMW) da ih isamara u dve kontre, kao pool prosle godine (da izvinete na glupom poredjenju).

Edited by gazza1
Link to comment

a ti stvarno smatraš da on nema dovoljno kvalitetne igrače da napadne bilo koga?

 

Pa nema baš uvek. Šta da radi sa sakatim Interom na Nou kampu?

 

Što se tiče uživanja, mogu da uživam u svakom kvalitetnom fudbalu. I u dobroj tika taki dok se igrala  kako treba i u kvalitetnom Čelsijevom bunkeru, koji je sve samo ne dosadan i jednoličan, koji varniči od kvalitetnih individualnih učinaka i kolektivnog napora celog tima

 

A najbolje ako može i jedno i drugo

 

Edited by levi
Link to comment

Utakmicu protiv Brazila je resio jedan covek(kako sam mrzeo Italijane posle tog meca). Polufinale i finale su izdominirali, tu nema zbora.

Роси није Марадона, Бразилци кажу сами да су дали и трећи био би и четврти. Потцрњује се тај тим и Беарцот, код нас.

 

Како, бре, нема везе? Па то је ваљда круцијални доказ да не поставља бункер када не треба да га постави. :lol:

Па то ти је то. Вини једноставно не може да га поднесе, па кад и изнесе логички закључак гледе Муриња мора да га упропасти појашњењем.

Link to comment

recite viniju da sve to lepo dodje na svoje sa godinama. ne priznajem da je iko ovde vise mrzeo murinja od mene u njegovoj prvoj celzi avanturi. mrzeo sam ga ko da je uspesni trener partizana. progledao sam kad je otisao u inter a posle toga se i on iskulirao pa je poceo i da se zavitlava.

Edited by gazza1
Link to comment

recite viniju da sve to lepo dodje na svoje sa godinama. ne priznajem da je iko ovde vise mrzeo murinja od mene u njegovoj prvoj celzi avanturi. mrzeo sam ga ko da je uspesni trener partizana. progledao sam kad je otisao u inter a posle toga se i on iskulirao pa je poceo i da se zavitlava.

Пази, ако Вини то икад напише очекујем да нас метеорит клепне у року од петнаестину минута. Или да почне Армагедон. Не слути. :fantom:

Link to comment

Pa nema baš uvek. Šta da radi sa sakatim Interom na Nou kampu?

 

Što se tiče uživanja, mogu da uživam u svakom kvalitetnom fudbalu. I u dobroj tika taki dok se igrala  kako treba i u kvalitetnom Čelsijevom bunkeru, koji je sve samo ne dosadan i jednoličan, koji varniči od kvalitetnih individualnih učinaka i kolektivnog napora celog tima

 

A najbolje ako može i jedno i drugo

 

 

Ne verujem da iko Murinju zamera bunker protiv Barse na strani sa igračem manje od 10og minuta i 3-1 iz prve tekme. Možda je bolje pitanje šta da radi u revanšu sa Atletikom koji ima pet puta jeftiniji tim od Čelzija a da to nije startna postava sa tri štopera i četiri beka...

Link to comment

Пази, ако Вини то икад напише очекујем да нас метеорит клепне у року од петнаестину минута. Или да почне Армагедон. Не слути. :fantom:

 

Šta, da ću sa godinama naučiti da ne brinem i da volim Bombu Specijalnog? Značajno je veća verovatnoća da padne meteorit nego da to vidiš. 

 

U principu mene Mourinho ne zanima previše, nije kao da gađam noževima njegovu sliku u polumraku neke šupe. Samo me povuče za jezik kad god ili na forumima ili po novinama™ (a posebno u toku prenosa utakmica) krenu ljudi da mu se klanjaju i rade detaljnu egzegezu svake njegove reči i dela. Kao krajem prošle sezone kad je posle pobede na Anfieldu nešto van kamere bulaznio o klovnovima, a ovde pola foruma popadalo na dupe u pokušaju da objasni šta je Specijalni umetnik želeo da kaže, koju poruku da pošalje...

Link to comment

Šta, da ću sa godinama naučiti da ne brinem i da volim Bombu Specijalnog? Značajno je veća verovatnoća da padne meteorit nego da to vidiš. 

 

U principu mene Mourinho ne zanima previše, nije kao da gađam noževima njegovu sliku u polumraku neke šupe. Samo me povuče za jezik kad god ili na forumima ili po novinama™ (a posebno u toku prenosa utakmica) krenu ljudi da mu se klanjaju i rade detaljnu egzegezu svake njegove reči i dela. Kao krajem prošle sezone kad je posle pobede na Anfieldu nešto van kamere bulaznio o klovnovima, a ovde pola foruma popadalo na dupe u pokušaju da objasni šta je Specijalni umetnik želeo da kaže, koju poruku da pošalje...

 

Pa dobro, ti si dostojanstveno iskulirao i zabo pikado u monitor. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...