Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Прозивање Муриња због буса ми исто к'о да је неко својевремено прозивао Тајсона што не скакуће.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja to pričam od početka. Murinjov bus je najveća predrasuda savremenog fudbala.

 

Glasu, sklonost ka povredama RvP-a se mnogo bolje rešava Velbekom nego čovekom koji izlazi iz ALC-a.

Link to comment

pitanje je kako će se blind snaći u engleskoj i uopšte u mančesteru. sp je odvalio jer se klackao između levog spoljnog ili levog štopera, igrajući za reprezentaciju koja se branila i čekala šansu iz kontre. klasičnog štopera u pl-u ne može da igra (mogao bi u barsi i primeri, ali nije otišao tamo), a dmc može da bude u paru sa jednim koji je okrenut defanzivi. kako takvog nema, tu teško da će se snaći, još pride sa ovim rupetinama pozadi koje bi trebalo da pokriva, a nema te kvalitete. možda bi roho mogao da bude taj štoper, ali nekako mi je sav eksplozivan u negativnom smislu.

Edited by Malvo
Link to comment

Kakve veze ima da li je pozajmica ili kupovina - koncepcijski im ne odgovara i dovodi u pitanje timsku hemiju. Runi i RvP će se pomeriti u formaciji, Mata će verovatno gro vremena provoditi na klupi, pa i uprkos velikom radijusu kretanja, koji pokrivaju on i AdM, sumnjam da će angažovanje Radomira biti dobro. Ako i bude, Specijalni će već da spakuje pehar u autobus.

Doveli su jednnog od najboljih napadača na svetu, ja ne mogu da razumem da to nekome tamo smeta osium ako se dovodi u pitanje njegovo zdravstveno stanje. Rooney već odavno ne pokušava da izigrava klasičnog centarfora full time, svako malo ga vidimo kako se vraća da igra desetku. RVP je svako malo povređen. a za Matu je veća smetnja ADM.

 

Specijalni je odds on da spakuje pehar bez obzira na to šta Man Utd i LVG budu radili. Ne bi mu sigurno 1 Danny Welbeck pokvario planove.

Link to comment

Nisam bio ubeđen u neki njegov veliki kvalitet ali protiv Vile je odigrao skoro savršenu utakmicu

Svaka čast, ali ni utd ni arsenal ne trpe napadače koji bljesnu svaku 10u utakmicu. Videćemo koliko je u stanju u kontinuitetu tako da igra i doprinosi timu. Msm ja bih voleo da proigra, nemam ništa protiv čoveka, vredan je, mnogo trči i trudi se, meni dosta.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Doveli su jednnog od najboljih napadača na svetu, ja ne mogu da razumem da to nekome tamo smeta osium ako se dovodi u pitanje njegovo zdravstveno stanje. Rooney već odavno ne pokušava da izigrava klasičnog centarfora full time, svako malo ga vidimo kako se vraća da igra desetku. RVP je svako malo povređen. a za Matu je veća smetnja ADM.

 

Specijalni je odds on da spakuje pehar bez obzira na to šta Man Utd i LVG budu radili. Ne bi mu sigurno 1 Danny Welbeck pokvario planove.

 

Za Matu je dolazak ADM-a mogao da bude jedan od onih trenutaka sreće, koji donosi tisuću godina slave.

 

Smeta Radomir ne zato što je jedan od najboljih napadača sveta, već zato što se nadovezuje na postojeća dva jedna od najboljih napadača sveta, zato što sva trojica moraju da igraju i zato što imaju pored toga još i jednog od najgorih defanzivaca sveta na mestu jednog od najboljih plejmejkera sveta (ACL mu dođe kao šampinjon na žaru, ljuta papričica ili parfe od lešnika). Potonji Mata će verovatno biti na klupi, jer ako bude igrao umesto ADM-a ni svi štoperi Reala i PSG-a ne bi im pomogli da se odbrane od lesterolikih kontri. Koncepcija tima im je dakle ugrožena Radomirom.

 

Za Specijalnog se slažem, mada mislim da će i Jedinstvo imati dobru sezonu. Siti će da se pita oko titule. Jaja se još uvek rekreira. Samo protiv Bajerna se trudio.

Link to comment

Прозивање Муриња због буса ми исто к'о да је неко својевремено прозивао Тајсона што не скакуће.

Prozianje Murinja zbog busa je isto kao i prozivanje skoro bilo koga zbog bilo cega - potpuno legitino, kao sto je legitimno i koriscenje takve taktike. 

Smijesno je kad Murinjo nekog proziva zbog autobusa [a radio je to nekoliko puta]

Link to comment

Šefe, nemoj da si takav. Tim koji je prozivan da će autobusom da dođe do titule igra ubedljivo najefikasniji i najatraktivniji fudbal. Šta znači legitimno u tom slučaju? Je l' legitimno predložiti Pepea, Dijega Kostu i Suareza za kandidate za Nobelovu nagradu za mir ili za fiziku?

Link to comment

Šefe, nemoj da si takav. Tim koji je prozivan da će autobusom da dođe do titule igra ubedljivo najefikasniji i najatraktivniji fudbal. Šta znači legitimno u tom slučaju? Je l' legitimno predložiti Pepea, Dijega Kostu i Suareza za kandidate za Nobelovu nagradu za mir ili za fiziku?

Nisam siguran da sam shvatio sta si rekao. 

Link to comment

Nisam uopšte htjeo da zvuči kao da te zajebavam, stvarno nisam shvatio šta me pitaš.

 

A ja sam rekao da je kritika murinja da igra ultra defanzivno potpuno legitimna stvar, jer vrlo često (tj, skoro uvijek) u gostima igra na isti taj način.

 

Uz to ne propušta priliku da kuka kad protivnici tako igraju

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Sve je to legitimno sa naše, connoisseur strane, ali stvarno je glupo čuti iz usta menadžera. "Oni su se zamislite zatvorili, sram ih bilo, šta čovek da radi? Mogli smo samo da motamo u krug i onda primimo jedan iz kontre... Fudbal iz kamenog doba! Skandal! Ne pišite ništa o mom izboru igrača i taktike, pišite samo da sam napušio protivničkog mendžera."

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...