Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja u principu volim kad se igra ovako scrappy defanzivan fudbal sa puno trčanja, ali samo kad nešto bitno zavisi od ishoda - plasman u sledeće kolo, odbrana male prednosti na tabeli u finišu sezone, itd. Iritantno je kad se ovako postavi igra već u petom kolu sezone, kao  da bi se svet srušio ako se Chelsea malo otvori pa rizikuje da OMG primi gol...

 

i ja volim vise defanzivji fudbal. ali sad sam se mnogo smorio na kraju kad imamo igraca vise a mi se branimo kao da mi imamo dva igraca manje. 

 

sve u svemu pravedan rezultat. cini mi se da ono nije bio crveni za zabaletu. posle i city imao srecu kod stative...

 

mangala i kompany kad se uigraju bice jebeni za svakog napadaca. vec sad su prejaki.

 

 

eh..lampard, drago mi je za njega. steta je samo sto ga nije dao za 1-2.

Link to comment

Kako je ovo bilo kul :D

Bilo bi dobro da su dobili na kraju. 

Meni je cudno koliko se Mourinho vec godinama uzda u manje vise istu igru u gostima protiv jakih timova. Mislim, nemam nista sustinski protiv, ali [redovno] ima igrace i za vise od toga.

Link to comment

uopste ne razumem uvodjenje drogbe pored remyja. francuz bi se rastrcao i jos vise pojacao kontru. 

Ja uopšte ne razumem ovu bunkericu na kraju, sa golom i igračem više.

Link to comment

@Arle: Vama™ baš široka konkurencija, šest timova, ne znaš još da li napadate™ titulu ili plasman u LE?

Zna se, napad na titulu. Ko puca na Mjesec, zavrsi medju zvijezdama, taj rad.

Link to comment

Ja uopšte ne razumem ovu bunkericu na kraju, sa golom i igračem više.

 

ni ja. ali mikel je usao pre gola tako da se tesko sta moze napadacki uraditi sa njim i maticem na terenu. i pored toga smo odigrali pickasto. city je prvih 15-20 minuta jurio i vrsio veliki pritisak i presing na nase igrace, posle su crkli i malo se povukli. i onda mi imamo igraca vise, oni jos umorniji a mi se povlacimo. 

 

remy je jos pre gola cityja trebao uci umesto coste da jos vise pretimo preko kontri. ne bi ni oni toliko povukli u napad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...