Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ronaldo je u najboljoj sezoni u Unitedu dao 31 gol u ligi. U Spaniji je na prosjeku od preko gola po utakmici. Roberto fakin' Soldado i Alvaro madafakin' Negredo su imali nenormalno dobre sezone prije manjeg (Negredo) ili veceg (Soldado) neuspeha u engleskoj.

 

Jasno ti je da je meni, vrhunskom poznavaocu fudbala, engleska epizoda Negreda i Soldada bila poznata čim su potpisali za totenam i siti. Drvna građa iz Španije - od početka sam to zborio dok me ostatak foruma zajebavao. Ti i Vini dođete na moje posle nekog vremena i zato vas rado čitam. Neki ne dođu nikad.

Link to comment

bolje ćuti

Sta znaci bolje cuti? Je l to neki novi argument, mozda nisam u toku? Tema je koliko se secam danasnja utakmica i direktan uticaj sudije na ishod iste, ako imas nesto na tu temu da kazes izvoli, ako ne onda si offtopic posto je malo smor slusati o prezvakanoj temi zvanoj Webb iznova i iznova i ne znam kakvoj pomoci istog od pre bog zna koliko. Ako se nesto dovoljno puta ponovi postaje istina je l da?

Link to comment

Ozbiljno treba traziti izuzece ovog kretena, nije prvi put da šamara po penalima protiv Utda. Niko ne trazi da se nateze vec samo fer odnos prema oba tima, a da je tako bilo danas ovo bi bilo reseno pre pola sata, ali u korist Utda.

Kako je ovo dobro! Navijač Junajteda kuka na suđenje protiv fucking Lestera. :D

Link to comment

Pa nije Web uslužno poništio ovaj gol, nego današnja poturica™

 

Gol nije poništen, samo nije viđen. -_-

 

Inače, Van Gaal krenuo stopama 1 Moyesa u rušenju rekorda - United po prvi put izgubio utakmicu Premiershipa u kojoj je vodio dva razlike. Gaalacticos :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...