Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Inace bio u utorak u Argentini intervju sa Jonasom Gutierezom, covek se vec godinu dana bori sa rakom testisa. Jedan mu je odstranjen ali opet se pojavili neki problemi pa je na hemoterapiji. Mnogo sam se smorio jutros dok sam citao. Sve najbolje kralju!

 

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2759424/Jonas-Gutierrez-reveals-Bacary-Sagna-foul-prompted-scan-uncover-cancerous-tumour.html

 

1410959379772wps101rucka.jpg

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Саутемптон ми за сада изненађење сезоне. Продали цео тим, заменили тренера и опет играју царски.

Link to comment

Al će da leti Pardew.. :fantom:

 

Edit: ili ipak ne :)

videcemo, sto se mene tice putuj igumane

 

edit: izgleda da ako ga otpuste, nece morati da mu isplate preostale plate koje pokriva ugovor. dobice samo 1,5 meleona funata

Edited by smorenko
Link to comment

Arsenal nastavlja niz nepobjedivosti na Villa Parku, zadnji put je Villa dobila Arsenal u Birmingemu u novembru 1998. (Dion Dublin dao pobjedonosni gol). U Londonu je priča drugačija. Welbeck skinuo mrak, fino asistirao Özilu za prvi gol. Szczesny kod 0:0 skinuo zicer Clarka nakon prekida. Alexis nije igrao. Fina uvertira pred NLD. Villa bez Vlaara i Bentekea nije mogla bolje. Chambers se provukao bez drugog žutog kartona.

Link to comment

Саутемптон ми за сада изненађење сезоне. Продали цео тим, заменили тренера и опет играју царски.

 

+1

Odlicni su.

 

LFC primi go,a tekma nije ni pocela  :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...