Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Blind je u drugom delu prosle sezon igrao DM, Bolesen levog beka, ali je u prvom delu cak i matori Poulsen igrao DM a Blind beka. Ipak obzirom da su Roho i Shou vidjeni levo, za ocekivati je da ce Blind na DM pogotovu imajuci u vidu da smo™ odustali od DJonga i Carvallha.

 

Zar nije od oktobra 2013 igrao DM-a? Nebitno, najveci deo sezone, a igrac prvenstva. Will do. Sve mi se cini da znam sto smo odustali od svih tih, ali videcemo u januaru... Na kraju krajeva zavisice i od toga kakav ce se Carrick vratiti sa povrede.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadam se da je Unitedovim navijacima,barem trenutno malo lakse.Prerano su poceli da lamentiraju nad sezonom koja je tek pocela.Napisacu ono sto mislim od pocetka.Sacekati kraj prelaznog roka,koji su barem nazgled odlicno odradili.Takodje imaju trenera koji iza sebe ima rezultate,a koje Mojes nije imao.Van Gal zna kako se osvajaju trofeji.Sto se tice novca,ima se moze se  :lolol: Tu mislim na sve klubove koji imaju pare,bez obzira na poreklo.Nama moze da smeta,ali ne verujem da su Falcao,Aguero,Azar,Baloteli,ili bilo koji drugi igrac ispitivali poreklo novca kojim ih placaju.Licno ne volim taj sistem,pokupujem sve sto valja jer sam bogat,a onda se igraci kunu da su dosli jer im je to decacki san,ali to danas tako funkcionise.Da li bi dosli da im ponude manji novac nego sto su imali u "nezeljenim" klubovima,da bi igrali u klubu iz svojih snova.Nesto sumnjam  :D

Link to comment

Nadam se da je Unitedovim navijacima,barem trenutno malo lakse.Prerano su poceli da lamentiraju nad sezonom koja je tek pocela.Napisacu ono sto mislim od pocetka.Sacekati kraj prelaznog roka,koji su barem nazgled odlicno odradili.Takodje imaju trenera koji iza sebe ima rezultate,a koje Mojes nije imao.Van Gal zna kako se osvajaju trofeji.Sto se tice novca,ima se moze se  :lolol: Tu mislim na sve klubove koji imaju pare,bez obzira na poreklo.Nama moze da smeta,ali ne verujem da su Falcao,Aguero,Azar,Baloteli,ili bilo koji drugi igrac ispitivali poreklo novca kojim ih placaju.Licno ne volim taj sistem,pokupujem sve sto valja jer sam bogat,a onda se igraci kunu da su dosli jer im je to decacki san,ali to danas tako funkcionise.Da li bi dosli da im ponude manji novac nego sto su imali u "nezeljenim" klubovima,da bi igrali u klubu iz svojih snova.Nesto sumnjam  :D

 

Naravno da ne bi (u 99,9% slucajeva). Prelazni rok je bio izgleda najbolji moguci. A kad ga uradis ovako i kad se i dalje pitas da li ces uci u top 4 onda znas koliko si bio zaribao. Prognoza:

 

1. Chelsea

2. City

3. Liverpool

4/5 Arsenal/United

 

Pa videcemo...

 

Inace, jedna od ideja kako izbaciti Cleverleyja iz tima kad je jos sve odbijao da se makne

 

 

 

We could move without telling him

 

:lolol:

Edited by MancMellow
Link to comment

Nego, jebite vi to, Welbeck postaje treći član elitnog kluba igrača koje su vodili i Ferguson i Wenger. Sa tim se pohvaliti mogu još samo Robin van Persie i Mickael Silvestre.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...