Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Sreca da je pre kraja prelaznog roka bilo samo 3 utakmice u Ligi. Na sta li bi tim Mancestera licio da su npr vezali 6 meceva bez pobede a da su transferi jos moguci...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Komentar sa BBC:

 

Komentar svesno i besmisleno ignoriše inflaciju. Kao da bi Ferguson danas mogao da kupi nekog novog Kantonu za milion funti prosto zato što je takav nenadjebiv menadžer... a ovi današnji su kao 50 puta gori pa, eto, plaćaju po 50 puta više.

Link to comment

koliko sam ja video

 

loan fee - 12m funti

plata - 175k/w

 

iako za platu ne smem da se zakunem

Ma ja sam komentarisao ovo sto ljudi pricaju da Falkao u Monaku ima 200k nedeljno, a Rus mu zapravo placa 18 milki mesecno. S obzirom na to da je porez kod kraljice babe 40%, nema teorije da mu bilo ko da slicne pare, osim ukoliko ne plate Monaku unapred, pa da ovi nastave da mu placaju, ako je to moguce uopste.

Link to comment

Luis Suarez made a quick trip to Liverpool on Monday morning for the first time since joining Barcelona this summer.

 

The Uruguayan international, who scored 82 goals in 133 appearances for the Reds, arrived at Melwood to say goodbye to some old friends.

 

10624192_1457578364506979_1715716265_n.j

 

Suki :wub: . Dosao da se oprosti od saigraca i kluba jutros. Dezurni cinici, tvrdili su i da je Rodgers izmislio poruku kojom mu je Luis pozeleo srecu pred pocetak sezone.

Link to comment

je l' ima borini neku zenu/devojku koja bi volela da sopinguje po londonu???

 

Bpytx5DCIAEafbc.jpg

 

edit: London samo za ljaksea, Harry Potter museum. -_-

 

BlrT4n9IQAEF9tC.jpg

Edited by Töölönlahti
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...