Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dovođenje Balotelija je simptom ili imanja ogromne količine para ili očaja

 

Mislim da je ovo drugo.Da je prvo dosao bi neko od tipa Falcao,Kavani,itd.Mene zanima kako ce se Lallana pokazati.Sumnjam da je bas toliko pojacanje,a naravno i da je preplacen.Mislim da su nas "velike ribe" izbegavale u sirokom luku.Zasto je vec drugo pitanje.Markovic se nekako plasi,cim se oslobodi pokazace da je pojacanje.

Link to comment

Mislim da su nas "velike ribe" izbegavale u sirokom luku.Zasto je vec drugo pitanje.

 

Zato sto velike ribe imaju grozan obicaj da nedeljno pojedu po 200-250 hiljada libri sterlinga

Link to comment

Mourinho prodao Torresa! Kako to objašnjavaš, Middle, ko je koga tu zajebao?

Svi su na dobitku! Murinjo učinio maestralan potez kao i uvjek uostalom, Tores dobio novi početak, Milan najboljeg napadača u istoriji kluba. Jedino je Inter ispušio.

Link to comment

Zato sto velike ribe imaju grozan obicaj da nedeljno pojedu po 200-250 hiljada libri sterlinga

 

Falcao toliko prima nedeljno,a nije da nisu probali da ga dovedu.

Link to comment

Falcao toliko prima nedeljno,a nije da nisu probali da ga dovedu.

 

koga, Falcaa? To nema sanse da je bilo ozbiljno. U Liverpoolu jedino Gerrard ima platu preko 100k, i to 140k. 

Link to comment

koga, Falcaa? To nema sanse da je bilo ozbiljno. U Liverpoolu jedino Gerrard ima platu preko 100k, i to 140k. 

 

Kolika je bila plata Suareza?Kao Gerrardova?

Link to comment

Nope, Suarez je od ove godine trebao da ima 200k sedmično. Prethodne sezone imao je 160.

 

Voleo bi da su nas odbili zbog novca,ali mi se cini da to ipak nije slucaj jer je Falcao u Monaku imao 200k.Znaci da bi dobio istu platu,Njegov gubitak sto nije dosao  :lolol:

Link to comment

Naravno da nisu nameravali da ponude El Tigretu 200k nedeljno, hteli ljudi da uštede. A pošto Falcao evo pokušava na sve načine da nađe uhlebljenje poslednjeg dana prelaznog roka (Madrid, London, Mančester), biće da nema tako mnogo klubova spremnih da ga uzmu na platni spisak.

 

Balotelli je navodno pristao na neki veliki pay cut ne bi li potpisao za klub za koji je navijao kao dečačić u dalekom Palermu iz Engleske, otadžbine fudbala koja gaji najlepši stil ikada i bla bla truć.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...