Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sterling je dosta nepredvidiv, ume da potone i da ga nigde nema 90 minuta, a ume i da traži loptu u najboljem "držte me da ih ne pokidam" maniru.

 

Nisu ni Kuki ni Ljiljana baš superpouzdani, ali moći će sasvim dobro da zamene malog kad mu nije dan. Biće problem kad ih bude terao da igraju CM jer nema koga da ubaci tamo, ko zna na šta će to ličiti...

Link to comment

nekako mi ljiljana najprirodniji za cm-a. jebeno je i kod sterlinga i kod malog brazilca sto ih slama tempo koji liverpul igra tako se retko desilo da uspeju da odigraju celu utakmicu na vrhunskom nivou. obicno pad dolazi kako se blizi kraj utakmice. kod koutinja je ovo bas primetno.

Link to comment

evo matuidi sedi psg-u na klupi. da se ja pitam...

 

odigrao celu proslu sezonu...samo krenite ka njemu odmah cete videti kako cena raste sa 20 na 40 miliona. A jos iduce godine kad i definitivno svi budu znali sta vam treba...mislim, pricam iz iskustva™. Da nije bilo licnih veza i poznanstava ne bismo™ nista ni od Blinda videli, garantujem, a on mu nekako dodje...jbg, ne bas prva klasa tog tipa. 

Link to comment

Jel tacna prica da ce RVP na operaciju kolena i pauzu od 4 meseca?

 

da. samo sto nije hitno. i u tom smislu je sumanuto prodavati i Welbecka pored Chiche. 

Link to comment

Danas negde procitah da ce sad da ide i da nece igrati do kraja 2014. To znaci nije tacno?

 

A opet se pojavila vest da se i UTD ukljucio u trku za Falkaa...

Link to comment

Danas negde procitah da ce sad da ide i da nece igrati do kraja 2014. To znaci nije tacno?

 

A opet se pojavila vest da se i UTD ukljucio u trku za Falkaa...

 

To UTD i Falkao zaboravi slobodno. Osim ako su apsolutno i totalno poludeli. A sto se tice toga kad ce ga poslati - to nemam pojma, ja bih voleo sto pre pa da prestanemo da igramo ovu formaciju. Trebalo je jos prosle godine da ide, ali je klub odlucio da ucini Holandjanima i nit ga je stavljao u tim nit ga slao na operaciju da ga imaju za SP. Mislim...  :isuse:

Edited by MancMellow
Link to comment

Errm, palo mi je na pamet jos nesto za Falcaa, mozda budemo bidovali kako bismo naterali City da plate sto vise  ^_^  ... Ali ozbiljno ne verujem da mozemo stvarno da budemo u tome...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...