Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Monaco je tu manjinski vlasnik, njega i dalje drže u nekom velikom procentu oni misteriozni vlasnici, praktično iznajmljuju njegove usluge klubu na određeni rok, ko zna kakvo pravo glasa imaju povodom transfera. Ako su odlučili da je sad vreme da ga zavale stoprocentno u Englesku (ili gde već), to valjda znači da očekuju da mu cena nikad neće biti veća.

 

Nego, povodom Balotellija... nisam ni bio optimista, ali upravo mi je svaku nadu ubio Živković sa SK hrabrim predviđanjem da je to najbolja kupovina ovog leta "jer 16 miliona, a kad pogledate koji su sve igrači koštali po 30, 40, 60..." (strašan argument) plus što očekuje da će ga Rodgers ukrotiti "jer kad pogledate na primer Luisa Suareza, on pod njim i nije pravio problema osim tog povremenog ujedanja" :isuse:

 

Kad 1 takav znalac ispali hrabru prognozu, odmah znaš da su šanse 88% da bude potpuno suprotno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što je Rémy za Chelsea £10.5m, a za nas je bio £8.5m? Oba puta BBC kaže da je activated release clause...

 

... je l' to zato što smo sirotinja? :fantom:

Link to comment

Rodgers: "I said to Mario, 'You're picking up a man at [defensive] corners'. He said: 'I don't mark at corners'. I said: 'You do now'"

 

Mogu da ga zamislim kako se zadovoljno kezi na KZŠ dok prepričava ovu svoju malu pobedu, ne razmišlja o tome da je bold samo simptom dubokog, neizlečivog idiotluka opšte prakse.

Link to comment

Rodgers: "I said to Mario, 'You're picking up a man at [defensive] corners'. He said: 'I don't mark at corners'. I said: 'You do now'"

 

Mogu da ga zamislim kako se zadovoljno kezi na KZŠ dok prepričava ovu svoju malu pobedu, ne razmišlja o tome da je bold samo simptom dubokog, neizlečivog idiotluka opšte prakse.

Moram da priznam da me taj covek sve vise iznenadjuje. Negativno. Ili pozitivno, zavisi sa koje strane gledam...

Link to comment

Dečko je jednostavno isfolirano boli-me-kurac-za-sve govedo, nema tu ni L od ludila. Suarez je za njega Maradona, Kaniđa i Ortega zajedno.

Edited by ljakse
Link to comment

Pih, 16 miliona... šta je to za klub koji Lovrena plaća 20 a Markovića 25.

 

Hteli ljudi zvučno ime, da se mediji opet raspišu a dresovi da planu. Kladio bih se da su zato i odlučili da Remy nije dovoljno zdrav u poslednji čas, kad su čuli da bi Supermarker stvarno mogao da dođe.

Link to comment

preterujete sa balotelijem. mislim decko jeste budala ali je danas odigrao fudbal za ono sto je staridz igrao u prve dve utakmice. moze biti vrlo lepo pojacanje a vreme ce pokazati da li ce... porediti njega i suareza je teska budalastina

a brendan kao da sve pulove uspehe pripisuje samo sebi i u svaku narednu sezonu ulazi sa jos vise egocentrizma

Edited by cvrlle
Link to comment

preterujete sa balotelijem. mislim decko jeste budala ali je danas odigrao fudbal za ono sto je staridz igrao u prve dve utakmice. 

 

Jedini ko vama™ ne sme da se povredi je Sterling. 

Link to comment

slazem se da je trenutno sterling u najboljoj formi ali daleko od toga da ce liverpul da propadne ako isti bude odsutan. gledajuci na proslu sezonu gde je stvarno bila frka od povreda ovih startera ova sezona je milina. valjda ce koutinjo da vrati formu. tu je i zaboravljeni lalana, a markovic je u fazi aklimatizacije i trebace mu jos malo vremena ne bi li krenuo da doprinosi. ako suso ostane u klubu moci ce i on da pomogne, ne treba ga podcenjivati. sve u svemu tu smo se bas nagomilali i za to najmanje brinem. nama skripi isto gde i vama. dobro, malo manje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...