Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

jes bio malo olako suđen penal, ali ipak je bilo povlačenja a dowd je čuveni namćor. stivi dži i kad je loš nije loš, šetta za lazicu što mu ne daj baš često loptu, a mogli su. moreno dao gol, sve ostalo užas, gomila pasova u aut, gomila pretrčavanja od strane totnamovih raspalih krila, bar mu nije niko ukrao loptu u boxu. jose enrique, brate nemoj jebt, teraj to u salamancu aman zaman. henderson odličan u prvom pol. totnam rupa, nakantaćemo ih samo tako, žao mi poketina što mora da se bakće sa lajkovima kao što su onaj smrda lamela, dembele, adebayor... strašno, srašno...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

cisto tehnicki jeste penal. 

 

Spursi su bili tra-gi-cni. Upravo jezivi. A nisu cak igrali ni sa trojicom pozadi. 

Imali su Kaboula koji je bio lošiji od cele vaše odbrane... Grešio, bio nesiguran, direktno kriv za prvi gol, jer je pogrešno stajao u ofsajd zamci...

Link to comment

da ga je drzao jos nekoliko sekundi da, ali ga je pustio i ovaj onda pao.

 

 

nista novo, penal za liverpool  :fantom:

 

moras da se naviknes na to :D drugo, sta vas™ briga i za jedne i za druge. Mi™ imamo o cemu da razmisljamo...

Link to comment

@189-, gde to piše da povlačenje u šesnaestercu mora da traje nekoliko sekundi, života ti? :D Joe Allen ima 30 kila sa krevetom, dobro nije pao čim ga je onaj pogledao. Ja bih za takve gluposti svirao penal svaki put, šta ima da stavljaš ruku na igrača koji te je već zaobišao...

Link to comment

A Remy, OK. Imam neki osećaj da će nas™ kad Chelsea bude svratio na Anfield trpati upravo on umesto Koste... dok se Mario na drugoj strani ozbiljno mršti i pokušava da započne renovaciju stadiona svojim promašajima.

Link to comment

chicharito u realu?

 

a falcao jos nije doneo odluku.

 

monaco je valjda prihvatio ponudu od 10m za jednogodisnji loan i onda je dosao city sa ponudom od 40m za kupovinu. 

Link to comment

chicharito u realu?

 

a falcao jos nije doneo odluku.

 

monaco je valjda prihvatio ponudu od 10m za jednogodisnji loan i onda je dosao city sa ponudom od 40m za kupovinu.

Rekoh ti juce da ima sanse da se city ukljuci za Falcaa. Chicha valjda jednogodisnja pozajmica

Link to comment

pa valjda je falcao vec potpisao za prelazak u real, predugovor ili sta vec i onda dosao u zadnji cas city sa ponudom. ja mislio da je falcaov potpis dovoljan za prelazak u real. 

 

 

inace ne razumem zasto ga monaco uopste i prodaje? nova malaga ili sta se desava?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...