Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ono gore je mladi Mita Bugarin, ne?

 

da

 

Meulensteen ipak izgleda ne, moracu da budem pazljiviji  <_<

 

a ovo

 

 

 

There are rumours that Paul Lambert is currently undergoing a medical at Aston Villa after paying £8 million for Cleverley.

 

:lolol:  :lolol:

Link to comment

i opet dzo fakin alen :D

 

10522670_10152800531717573_6943613799985

 

oni : Lloris, Dier, Kaboul, Vertonghen, Rose, Bentaleb, Capoue, Chadli, Eriksen, Lamela, Adebayor

Edited by cvrlle
Link to comment

Smaraš sa tim ničim izazvanim antišpanskim hejtom, povređeni su Johnson i Flanagan.

 

Dijamant u sredini opet, da bi dva idiota mogla zajedno u napad. A iza njih u rupi treći idiot. A za mikrofonom verovatno četvrti i najveći. 

Link to comment

Što je Kutinja benčirao, wtf?!?!

 

Da bi igrao Mario, naravno. Za kreaciju imaju Sterlinga... "kreacija" being nekontrolisano trčanje u kontru pravolinijski.

Link to comment

Da bi igrao Mario, naravno. Za kreaciju imaju Sterlinga... "kreacija" being nekontrolisano trčanje u kontru pravolinijski.

A tek kreativna četvorka isped Minjonleta... O bogo, biće zanimljivo...

Link to comment

svako normalan deli to misljenje. i nenormalan.

 

sto se mene tice tu ukljuciti i gillingham, mada njima super stoji ovo gde su, za vise nisu.

 

Gillingham mi je omiljeni tim iz nizih liga.Mislim da bi im Championship bi im lepo legao,pa makar samo jedno leto.

Link to comment

Lovren se uživeo u tzv. leadership ulogu koju mu je Rodgers dodelio, mlatara rukama gde ko da stane kad Spursi izvode aut, zamišlja da ga neko gleda...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...