Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

to sam napisao bio pri rezultatu 0-0, pogledaj kvout gore

Ma verujem ti, ali poenta je u tome da protiv Sitija i te kako može da se igra otvoreno, LFC je najebao ali ne zbog otvorene igre nego zbog grešaka u odbrani. Ja sam prošle sezone redovno kukao kad se moji nesrećnci zabunkerišu pa napadaju sa dva-tri igrača na protivničkoj polovini zato što im je napad bila najjača strana - besmisleno je ziherašiti 0-0 ili 0-1 ako znaš da ćeš da primiš dva gola do kraja.

 

Danas McCarthy spektakularno loš, kriv za bar dva gola Chelsea dok u napadu ne znam da li je vezao pet uspešnih dodavanja unapred.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Евертон још није одиграо досадну утакмицу ове сезоне.

Ni prošle sezone nisu bili dosadni, naprotiv. Da se pitaju navijači, mislim da bi Moyes imao veće šanse da ga prime nazad na Old Trafford nego na Goodison.

Link to comment

Crystal Palace manager Neil Warnock: "I know I was seventh choice but that don't bother me. It's a great club and it's nice to be able to put something back into it."

 

... koji attitude. :lol: Deda se već povukao u penziju na selu i došao je, kaže, samo jer je osećao da je Palace klub u kom je imao nedovršena posla, pošto je prešao u QPR kada su bili pod administracijom. Imao je i izjave tipa da je atmosfera na Loftusu sterilna, ali da bi ostao na Selhurstu da je hteo posao na kom može da se zabavlja. Dva puta je uveo ekipu u Premiership (pomenuti QPR i pre toga Sheffield United) i oba puta ispadao u prvoj sezoni, tj. nikada nije zadržao klub u top flight, pa cilja krunu karijere. Planira još četiri nova igrača u ponedeljak. Sto puta bolji izbor od mrtvog Hoddlea ili rasističkog Škota, a Sherwood neka se vrati u raspali Blackburn kad je zahtevni snob.

Link to comment

Pusti Remyja, ako se slucajno desi da se City pojaca sa Falcaom to bi vec bio mnogo veci problem za titulu...

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...