Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Očekujem da se tapnu danas/prekosutra uz zaradu -_- još Assaidi i Borini tamo gde je planirano i to je to za prvi tim...

 

Agger... Kapiram sad da se znalo u klubu još od proletos da je Brondby poslednja varijanta i da je prijateljska deo nekog paketa saradnje, LFC je nenormalne sume novca spucao u dealove sa akademijama i klubovima u Skandinaviji poslednjih par decenija i imaju tamo puno navijača još od osamdesetih. Posle dve godine igranja bez većih problema (al' ih je potrefio, grozne godine), hronične povrede su se, kažu, vratile prošle sezone, a ne možeš primati skoro £7m godišnje i 50% vremena blejati po terapijama, so he had to go. Pod Rafom je tokom šest sezona igrao prosečno ~15 ligaških mečeva godišnje, posle toga duplo više dok se nije ustalio Sakho. U prošla dva letnja roka odbio je da bude tapnut Beogradu na vodi i Keksijima za top dollar (£20m, pa £12m fee) i zamenjen Ashleyem Williamsom (downsizing do mo'ega, Sakho i Lovren odjednom deluju sasvim pristojno), a pošto su ti vozovi prošli i zdravstvena procena više nije dobra, očigledno nema elitnog interesovanja i mora se ovako, uz kompromis, u poslednjem trenutku i uz minimizaciju štete... Mislim, kada je mogao jedan Joe Cole da dobije povratak kući uz isplatu na račun, zašto ne bi i on? Nadam se da će tamo imati više sreće nego Joe u svom klubu, though.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само да се извиним СК због мојих ранијих реакција и захвалим што ме нису изложили стресу гледања данашње Вест Хемове утакмице.

Link to comment

Само да се извиним СК због мојих ранијих реакција и захвалим што ме нису изложили стресу гледања данашње Вест Хемове утакмице.

 

:lolol:

Link to comment

Ali kakav!

Lep, ali Hartov. Ćušnuo je po zemlji pravo u golmana, a kreten se izmakao :D

 

Hart polako ali sigurno skuplja kolekciju spektakularno primljenih golova, pravi naslednik 1 Seamana...

Link to comment

 

jbg, ovde se ne vidi 0 

 

14090884522091.jpg

 

 

bravo. to je to. karma.

 

da imam pare na racunu stavio bih keca na everton. prosle nedelje nisu imali srece a previse bi bilo lepo da chelsea dobije posle kiksa cityja

Link to comment

bravo. to je to. karma.

 

da imam pare na racunu stavio bih keca na everton. prosle nedelje nisu imali srece a previse bi bilo lepo da chelsea dobije posle kiksa cityja

Nisu kurac imali srece. Dali su gol za 2:0 iz ofsajda, u drugom poluvremenu nisu kako treba centar presli, Giroud ih je trebao sahraniti do kraja u nadoknadi vremena umjesto sto su oni sahranili njega.

 

Nadam se, naravno, porazu Mourinha.

Link to comment

A jeste, samo fali da Man Utd, Man City, i Chelsea izgube u istom danu. Onda sutra Tottenham sam na vrhu tabele <_<

 

Errrm, sta mi imamo sa prvim mestoma na tabeli? Plus - mi nismo izgubili :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...