Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

I tako, Agger se kraj svih ponuda vraca u Dansku. :huh:

Tuga. Navodno je odbio razne druge ponude iz Engleske i Evrope zato što su bile ispod nivoa zarade na koji je navikao je two-club man :(

 

Da10D0aYNWA_zps3d1b53ea.jpg

 

Praviće se takav od tetoviranog blata...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad bi mu Moyes objasnio da mora da get to the byline, ne centrira se odatle i iz mesta, moraš da se zaletiš kao konj i opališ tek kad si negde kod zastavice -_-

Link to comment

3-5-2 je protiv timova koji imaju dva dobra bočna igrača (tj krilo i beka) i igraju neku formu 442 ili još gore 451, užasno inferiorna taktika. Doviljno je da to budu dva solidna igrača, i da već ima puno problema. I u 352 štoperi moraju jako da znaju lopte i da umeju da povuku napred, povremeno, umesto bekova koji tu nedostaju. Mančesterovi štoperi to ne mogu...

 

352 može da prođe kao iznenađenje, i u kratkom roku, ali ne kao regularna taktika, na kojoj se zasniva igra.

 

3-5-2 protiv iole boljeg tima koji igra 4-5-1, ili cak 4-4-1-1 je totalni fail. Mislim, pa jbni Phil Jones je dobro rekao - u Engleskoj cete sa ovom taktikom skoro uvek imati veci posed lopte, ali morate napred da kreirate nesto specijalno da pobedite. Dobro, ja ni ne volim mnogo tj skoro  uopste possession football, volim otorenu igru i jbg, za to treba kvalitet. Ali mi sad kad imamo igrace, po mom skromom misljenju, treba samo da donekle kopiramo City, samo sa jednim napadacem, znaci jedan uski 4-2-3-1, ali kad kazem uski, znaci sa krilima koji se intercendzuju i igraju i pored linije (ne toliko cesto) i usecaju unutra - Di Maria i Januzaj. Valencia je zver, ali on svojom igrom vuce ceo tim dole. 

Link to comment

3-5-2 protiv iole boljeg tima koji igra 4-5-1, ili cak 4-4-1-1 je totalni fail. Mislim, pa jbni Phil Jones je dobro rekao - u Engleskoj cete sa ovom taktikom skoro uvek imati veci posed lopte, ali morate napred da kreirate nesto specijalno da pobedite. Dobro, ja ni ne volim mnogo tj skoro  uopste possession football, volim otorenu igru i jbg, za to treba kvalitet. Ali mi sad kad imamo igrace, po mom skromom misljenju, treba samo da donekle kopiramo City, samo sa jednim napadacem, znaci jedan uski 4-2-3-1, ali kad kazem uski, znaci sa krilima koji se intercendzuju i igraju i pored linije (ne toliko cesto) i usecaju unutra - Di Maria i Januzaj. Valencia je zver, ali on svojom igrom vuce ceo tim dole. 

NIsma drugo poluvreme gledao pomno, ali meni je danas izgledalo da je i u posedu ManU bio inferioran.

 

Jebeš ligu, kad će ManU biti loš, nije to to...

Link to comment

Па и Кагаву сте пљували. Ван галу треба време. Нигде он прве сезоне није развалио. А да ли ће Глејзери плус тзв. навијачи да га сачекају друго  је питање.

 

 

Čitati - treba mu nekoliko prelaznih rokova u kojima će dovoditi po nekoliko igrača enormne vrednosti kako bi u nekoj godini mandata konačno bila usklađena njegova vizija tima sa realnim potencijalom igrača koje će u tom trenutku imati.

 

Ono što meni nije jasno jeste zašto ceo svet basnoslovno plaća tu plejadu likova koji su verovatno ponajbolji pomoćni treneri na svetu, radoholici, ovo, ono, ali kao prvi treneri formiraju potpuno jednodimenzionalne timove. Takođe, treba imati u vidu da kao što nigde prve sezone Fan Gaal nije razvalio, isto tako i poslednju sezonu je svuda završavao prerano, oteran jer sa stotinama miliona evra (u pojačanjima) već u martu-aprilu gubi sve šanse za izlaz u Evropu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...