Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Mata :isuse:  Pa vi prodajte posle Kagawu...

 

Dobro je, pregurali smo Atkinsona i Foya, od toga ne moze gore po nas. 

 

Jbg, bod iz utakmice u gostima, protiv koga god, u kojoj su skoro pola tekme na sredini Anderson i Fletcher i nije tako lose.

 

Bice duga sezona, ali bice bolje. 

 

E da, nemoj da se sale da prodaju Welbecka, ovo sto igra van Persie je tragedija za bilo koj njegov standard. 

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mata :isuse:  Pa vi prodajte posle Kagawu...

 

Dobro je, pregurali smo Atkinsona i Foya, od toga ne moze gore po nas. 

 

Jbg, bod iz utakmice u gostima, protiv koga god, u kojoj su skoro pola tekme na sredini Anderson i Fletcher i nije tako lose.

 

Bice duga sezona, ali bice bolje. 

 

E da, nemoj da se sale da prodaju Welbecka, ovo sto igra van Persie je tragedija za bilo koj njegov standard. 

Па и Кагаву сте пљували. Ван галу треба време. Нигде он прве сезоне није развалио. А да ли ће Глејзери плус тзв. навијачи да га сачекају друго  је питање.

Link to comment

Сада и званично: West Ham United have completed the signing of Barcelona's midfielder Alex Song. :Hail:

 

10mn3gg.jpg

 

ti sve vreme pricao o alexu songu...ja mislio da se radi o nekom osmom nebitnom songu :isuse:

 

dobro pojacanje. citao sam (mozda tu) da je hteo da se vrati u arsenal ali ga wenger nije hteo.

Link to comment

Још сад кад уместо Дебелог Сема дође Мојс...певаће на на на нана Лига Шампиона...

Link to comment

Сада и званично: West Ham United have completed the signing of Barcelona's midfielder Alex Song. :Hail:

Dobro, kakav je to način? Zašto idete preko reda? Valjda je trebalo prvo da potpiše za LFC, propadne igrački i finansijski i ljudski, a tek onda za tri puta manje para za WHU.

Link to comment

Дебели Сем је завршио Сонга. Он га без знања клуба контактирао још пре метар дана и пеглао сам до пре два-три дана. Нањушио да овај због породице хоће назад у Лондон, а да се Венгер дури као са Фабрегасом. За ово капа доле. А што се резервног тренера тиче, сада је фаворит Пјулис.

Link to comment

Па и Кагаву сте пљували. Ван галу треба време. Нигде он прве сезоне није развалио. А да ли ће Глејзери плус тзв. навијачи да га сачекају друго  је питање.

 

Ja se ne secam  za sebe. Sa Kagawom je problem sto mora da ima dobru pozadinu, posto mu je defanziva tacno - 0. 

 

Dobice LvG vreme, to je sto posto. Mislim, jbg, ja se ne zalim puno (osim na formaciju, nikada je necu voleti, prosto mi je to ruzan fudbal bez pravih krila tj sa bekovima-krilima)

Edited by MancMellow
Link to comment

Aha, sve je to Alardići™ sam sa svojih deset prstiju i bogatim internacionalnim iskustvom. Nema on nikakvog superagenta iz senke kog je hteo po svaku cenu da nametne Morisonu <_<

Link to comment

Ja se ne secam  za sebe. Sa Kagawom je problem sto mora da ima dobru pozadinu, posto mu je defanziva tacno - 0. 

 

Dobice LvG vreme, to je sto posto. Mislim, jbg, ja se ne zalim puno (osim na formaciju, nikada je necu voleti, prosto mi je to ruzan fudbal bez pravih krila)

3-5-2 je protiv timova koji imaju dva dobra bočna igrača (tj krilo i beka) i igraju neku formu 442 ili još gore 451, užasno inferiorna taktika. Doviljno je da to budu dva solidna igrača, i da već ima puno problema. I u 352 štoperi moraju jako da znaju lopte i da umeju da povuku napred, povremeno, umesto bekova koji tu nedostaju. Mančesterovi štoperi to ne mogu...

 

352 može da prođe kao iznenađenje, i u kratkom roku, ali ne kao regularna taktika, na kojoj se zasniva igra.

Link to comment

Aha, sve je to Alardići™ sam sa svojih deset prstiju i bogatim internacionalnim iskustvom. Nema on nikakvog superagenta iz senke kog je hteo po svaku cenu da nametne Morisonu <_<

Марк Куртис је на црној листи у клубу од прошле године. Није учествовао ни у једном овогодишњем трансферу, што се уосталом види и по квалитету играча.

Link to comment

Нобл ваљда, Нолан је повређен. Спорт клубу, проклет био!

Da, da, Noble(s) beše u pitanju. My bad...

 

Umuva ga Šnajder za 1:1...

Edited by Dark Wader
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...