Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da ne. ne bi onda imalo smisla loan. valjda placaju 3,5 miliona.

 

 

 

a remy je po nekima na medicalu.

Edited by 189-
Link to comment

a njegova plata je nesto manja od 7m funti. galijani zadovoljno trlja ruke :D

edit: mada meni to smrdi. mora tu rosoneri jos u necemu da ucestvuju

Edited by cvrlle
Link to comment

Rojs ga dade za Dortmund.Da su u LFC stavili sve pare na kamaru,od prodaje Suareza i sto je Amer dao za pojacanja,pa da su iskesirali za njega i jos za kojeg u odbrani,a ne za gomilu igraca,oprostio bi im i Balotelija.Ovako,Markovica izostavljam,bojim se da smo dobili na kvantitetu,a izgubili na kvalitetu!Procitah da Junajted oce Alena,za sumanutih 20 miliona,bilo cega je puno.Mislim da je to jos jedna novinarska glupost,ali ako im ga ponude za dzaba ko zna.Obavezno ubaciti klauzulu po kojoj mora da igra protiv LFC  :lolol:

Link to comment

a njegova plata je nesto manja od 7m funti. galijani zadovoljno trlja ruke :D

edit: mada meni to smrdi. mora tu rosoneri jos u necemu da ucestvuju

 

ima 175k p/w. to je oko 9 miliona.

Link to comment

Rojs ga dade za Dortmund.Da su u LFC stavili sve pare na kamaru,od prodaje Suareza i sto je Amer dao za pojacanja,pa da su iskesirali za njega i jos za kojeg u odbrani,a ne za gomilu igraca,oprostio bi im i Balotelija.Ovako,Markovica izostavljam,bojim se da smo dobili na kvantitetu,a izgubili na kvalitetu!Procitah da Junajted oce Alena,za sumanutih 20 miliona,bilo cega je puno.Mislim da je to jos jedna novinarska glupost,ali ako im ga ponude za dzaba ko zna.Obavezno ubaciti klauzulu po kojoj mora da igra protiv LFC  :lolol:

Са тим мученим Аленом изгледа да ми сви овако ђутуре нешто озбиљно превиђамо.

Link to comment

Procitah da Junajted oce Alena,za sumanutih 20 miliona,bilo cega je puno.Mislim da je to jos jedna novinarska glupost,ali ako im ga ponude za dzaba ko zna.Obavezno ubaciti klauzulu po kojoj mora da igra protiv LFC  :lolol:

 

To je jedna od najsmesnijih glasina koje sam ikada procitao :D Ali zato pocnite da strepite jer postoje glasine da smo™ zainteresovani ni manje ni vise nego za Sergia Romera. Da. Golman. Rezervni. To je ta kockica u mozaiku. 

Link to comment

To je jedna od najsmesnijih glasina koje sam ikada procitao :D Ali zato pocnite da strepite jer postoje glasine da smo™ zainteresovani ni manje ni vise nego za Sergia Romera. Da. Golman. Rezervni. To je ta kockica u mozaiku. 

Ja bih platio jedno 10M samo da uzmete Allena i da ima klauzulu u ugovoru da mora da igra 70% utakmica.

Link to comment

Ja bih platio jedno 10M samo da uzmete Allena i da ima klauzulu u ugovoru da mora da igra 70% utakmica.

 

Ne moze, vera nam ne dozvoljava. Igraci koji mogu da igraju DM-a (pa makar i tragicno) se kupuju samo u godinama u kojima Bogojavljanje pada na treci cetvrtak u januaru. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Ja bih platio jedno 10M samo da uzmete Allena i da ima klauzulu u ugovoru da mora da igra 70% utakmica.

 Ne bi bilo lose,ali bojim se da su samo nase zelje.Kao i za Rojsa i bilo koga smislenog igraca.Inace BR najavio jos dva "potpisa".Iskreno se plasim oba!Evo simpatican sajt,barem meni,sa informacijama o mogucim transferima.Jeste da imaju jos samo dva dana

 

http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football/Premier+League/Transfer+News

 

Naravno ima sve i svasta,ali bude i istine.

Link to comment

Ja bih trejdovao Veškog Xavija za Žbunokosog, i dao dva pika iz prve runde pride.

Da, recimo, ja bih Žbunokosog isto voleo da vidim u Liverpoolu, a Allena ne vidim... ALi, ne verujem da je to ikako moguće :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...