Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Pa dobro, to je cena po kojoj je dosao. To je dobar pokazatelj koliki je ulozeno u ekipu I meni znacajnija informcija nego kako lupanje trenutne vrednosti

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tek kad se rade procene trenutne cene igrača, to meni uvek deluje izvučeno iz dupeta. Jedino ih priznajem u slučaju da svi u ugovoru imaju one otkupne klauzule, kao što je slučaj u Španiji, i da su one javno dostupne. Bez toga može agent da trpa nekom pare u džep da lupi da njegov mali trenutno vredi tristo kamiona...

Link to comment

Ne znam odakle mi ona tabela,negde pokupih na netu,a evo jos jedne iz uvek pouzdanog daily fail-a

  BIG FIVE SQUAD TRANSFER FEES:

Manchester United £401.2m

Manchester City £344.15m

Chelsea £341.8m

Liverpool £245.8m

Arsenal £209.5m 

 

Ceo clanak

 

Evo jedan iz Guardian-a   (za 2013-2014 sezonu)

Untitled1.png

 EDIT:Ona prvobitna tabela je bila u EVRIMA (Markovic 25 milki,Lovren 25.3 itd)
 
Edited by Zavrzan
Link to comment

koji god da je izvor, glejzeri bolje da sa vrha empajer stejt bildinga bacaju novcanice u masu, pametnije ce ih iskoristiti. kad se na ovo doda de maria, dobije se jedan spektakl od finansijske kurcobolje.

Link to comment

Momenat. To su potrosnje tokom godina (i za igrace) u kojima je United bio 5 puta prvak Engleske, jednom prvak Evrope i jos dva puta finalista CL. 

Link to comment

pa pogledaj koji se igraci pominju tj sabiraju kao kupvine. Mislim, sta sad, trebalo je 2011 reci - Seici su bacili pare u bunar, potrosili 300-400m i nista

Link to comment

pa pogledaj koji se igraci pominju tj sabiraju kao kupvine. Mislim, sta sad, trebalo je 2011 reci - Seici su bacili pare u bunar, potrosili 300-400m i nista

Следи да код вас су плате под контролом?

Link to comment

Clevs ako da svevisnji u Villi, Hernandez Juve ili Valencia (ne znam samo zasto Juve toliko gomila napadace, a imajuci u vidu i da ozbiljno rade na dovodjenju Falkaa), Kagawa kao sto rece Manc nazad u Dortmund (ovo mi malo golica mastu). No bice jos odlazaka, danas i LVG rekao da ce solidan broj igraca do ponedeljka da zapali kao i da ce biti jos dolazaka ali imena nije hteo da otkriva da im ne "poraste cena".

 

Inace Kolarov danas na treningu iskipovao Aguera, iznet sa terena, ne zna se da li ce i koliko pauzirati...

Edited by ducca
Link to comment

 

Inace Kolarov danas na treningu iskipovao Aguera, iznet sa terena, ne zna se da li ce i koliko pauzirati...

 

inace kad smo kod kuna, moram da se kurcim malo tj pimpujem ortaka koji je fotograf i koji je radio novu seriju reklama za pumu, snimao balotelija, fabregasa, aguera, usaina bolta, martu da silvu i jos neke cobane budale tog ranga..... kune se ali totalno se kune u aguera kao velikog cara smekera i profesionalca (za razliku od marija za koga tvrdi da je jos veca budala privatno nego sto se vidi ovako).... koga zanima evo linak

 

http://www.artcoup.com/puma-forever-faster-campaign-2014/

Link to comment

 

Ne znam odakle mi ona tabela,negde pokupih na netu,a evo jos jedne iz uvek pouzdanog daily fail-a

  BIG FIVE SQUAD TRANSFER FEES:

Manchester United £401.2m

Manchester City £344.15m

Chelsea £341.8m

Liverpool £245.8m

Arsenal £209.5m 

 

Ceo clanak

 

Evo jedan iz Guardian-a   (za 2013-2014 sezonu)

Untitled1.png

 EDIT:Ona prvobitna tabela je bila u EVRIMA (Markovic 25 milki,Lovren 25.3 itd)
 

 

 

Gde je ovde NFL?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...