Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Netacne cifre, bar za United. Definitivno. I to i u plus i u minus. Odakle ovo?

Netačno je i da su Lallanu platili 31 milion funti, toliko blesavi ipak nisu. Bliže je Markovićevoj (apsurdnoj) ceni od 25 miliona.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Netačno je i da su Lallanu platili 31 milion funti, toliko blesavi ipak nisu. Bliže je Markovićevoj (apsurdnoj) ceni od 25 miliona.

 

prvo sam mislio da nisu unapred uracunali add-ons, ali nije, pa onda reko cekaj da vidim kurs evra - opet se ne slaze

 

Edit: izgleda da je uspeo nekako Giggs da se izbori za Welbecka da ostane. Pa ok, imacemo™ trojicu Manchester born & bred u skvodu 

Edited by MancMellow
Link to comment

ovo je sa add-ons? sve ili ponesto? Ne mogu sad da se udubljujem, ali ono ocemu smo juce pricali znam 100 posto. Anderson sa Add-Ons je 24,6m funti. Ali, recimo, ovo sto pise za Zahu nije sa add-ons i to znam. Ali ok, da kazemo da je priblizno to to, mozda je razlika 5% Ovo su zapravo vrednosti skvodova u sadasnjem trenutku. Ne bi bilo lose napraviti kad se zavrsi prelazni rok. 

Edited by MancMellow
Link to comment

ovo je sa add-ons? sve ili ponesto? Ne mogu sad da se udubljujem, ali ono ocemu smo juce pricali znam 100 posto. Anderson sa Add-Ons je 24,6m funti. Ali, recimo, ovo sto pise za Zahu nije sa add-ons i to znam. Ali ok, da kazemo da je priblizno to to, mozda je razlika 5% Ovo su zapravo vrednosti skvodova u sadasnjem trenutku. Ne bi bilo lose napraviti kad se zavrsi prelazni rok. 

 

Ovo što sam ja okačio su visine transfera po Transfermarktu (za koji ne tvrdim da je skroz precizan)

Link to comment

^ma ok, naravno, u samoj sustini, to su ti odnosi otprilike u sadasnjoj vrednosti skvodova (racunajuci po transferima). bice zanimljivo koje su izmene i da li ih ima kad se izracuna ponovo 2. septembra

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa Stearling je iz nase omladinske skole, nista cudno ?

Pa ako je 600K, što ga neko ne kupi? Mislim, jebem ti, Coates 7 miliona, Alllen 16, a Sterling 600K i tu niko ne uviđa da ovo nije uredu?

 

Pa daj da vidmo koji će naivac da da 16M za Alena, neka ga nosi... A za 600K bi i Leyton Orient mogao da kupi Strerlinga, kad bi to bila cena...

Link to comment

Radisa to su cene za koje su dovedeni :lol: !

Pa to možda ima smisla, ali niste tako gore pisali. Reče MM da su to trenutne cene, ja čitam dijagonalno...

 

Uh, sad vidim Tores 50M... Da, pokrivam se ušima, to su nabavne cene, definitivno..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...