Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Chelsea have suffered an injury scare over star striker Diego Costa ahead of Saturday's tough trip to Everton.

 

It is understood Costa suffered a hamstring problem in training on Wednesday that has prompted fears he could be out for up to six weeks.

 

But Chelsea are hoping further assessment will show the injury is not too bad and Costa has still not given up on facing Everton at Goodison Park.

 

(Matt Law, Telegraph)

 

Превод: Мож' да бидне, не мора да значи.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je da je, nije mi jasno kako može da dođe do takve greške. Koliki su mogli da budu odds na pobedu Mančestera od 4-0 u tom meču? Sigurno ni blizu 500/1, pretpostavljam?

Link to comment

Ludi su ako puste Toresa. Sa nepredvidivim Kostom i matorim Drogbom ce ispusiti za titulu. Svakako moraju dovesti jos jednog spica kao bekap Toresu.

Link to comment

Dao je 1 sličan gol dok je igrao za Guingamp, tad sam prvi put čuo za njega.

 

ne znam koliko se zna za to da je Drogba u toku te sezone u Guingampu imao potpisan predugovor sa West Hamom da dodje na East End i onda su Hammers volsebno sa 42 boda ispali iz lige pa je Didier produzio u Marseille.

 

Drogba, Defoe, Joe Cole, Di Canio, Carrick, Sinclair, Kanoute... blowing bubbles.

Link to comment

Onaj tiket uplatila neka devojka. Htela je da igra 4-0 na mancester, al su joj u kladzi pogresno upisali na ove nizeligase, a to je valjda skontala tek kad je stigla kuci... Jedan plodonosan zajeb :D

 

Jebem ti kostu, de bas sad da se povredi :(

Link to comment

Kad pogresno upisu nikad ne trazim ispravku, upravo u nadi da ce da se desi ovako nesto :D

Nikad mi se ne desi tako nesto,

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...