Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

ko ne bi? mislim, pricamo o 4-5 miliona godisnje...

 

njemu je jasno stavljno do znanja da nije u planovima za prvi tim, a mozda ni za klupu. 30 mu je godina, ima jos 3-4 sezone igranja na kakvom-takvom nivou. znaci ako zeli da presedi godinu ili dve to je njegov izbor, ali sa time sto ce on presedeti sezonu ce biti jos gori. posle toga nece ga ni milan a ni atletico. 

jasno je da ce uvek moci oticu u npr. mls posle chelsea. ne bi me cudilo.

 

@uini

 

totalno sam se pogubio ;D emocije preovladale razum  :wub:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

njemu je jasno stavljno do znanja da nije u planovima za prvi tim, a mozda ni za klupu. 30 mu je godina, ima jos 3-4 sezone igranja na kakvom-takvom nivou. znaci ako zeli da presedi godinu ili dve to je njegov izbor, ali sa time sto ce on presedeti sezonu ce biti jos gori. posle toga nece ga ni milan a ni atletico. 

jasno je da ce uvek moci oticu u npr. mls posle chelsea. ne bi me cudilo.

 

Pa to, orobi vas prvo za 20 miliona tokom dve godine, posle ode u MSL ili jos profitabilnije neke Emirate, i uzme gomilu para. Sta njega briga, ionako je osvojio sve sto ima da se osvaja. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Sta njega briga, ionako je osvojio sve sto ima da se osvaja. 

 

Pa da, ali šteta je samo što će takav 1 šampion ipak ostati zapamćen po seriji neverovatnih promašaja i blamiranju opšte prakse u plavom dresu :(

 

Ono kad obilazi De Geu i efektno plasira pored praznog gola je verovatno bio vrhunac.

Link to comment

Pa da, ali sad je vec gotovo, verovatno se i on pomirio sa tim da je njegovo proslo.  I Torres ima porodicu, a fudbal - jbg sve je osvojio ko sto rekoh, ko ce sta da mu kaze? Naravno, tako se ne postaje jedan  od najboljih ili najslavnijih fudbalera ikada, nikad nece steci slavu nekog Ronalda ili Messija ili cak Xavija ili Scholesa, ali kapiram da je...give up. Treba se vratiti zeni kuci i reci - jbg, mozda me upamte kao malo veceg golgetera, ali znas imacemo 10 miliona funti manje u kucnom budzetu :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Ne zaboravi da je došao kao superstar, prvak Evrope i sveta, višestruki zlostavljač Petera Cecha. Možda nije zaradio performance-based bonuses koji mu stoje u ugovoru, ali osnovna suma je morala da bude masna.

 

Taj transfer na relaciji LFC-CFC je verovatno Torresu najbolji potez u karijeri, all things considered. Da je ostao u Liverpulu do kraja ugovora, sa vremenom bi se video pad kvaliteta zbog povreda i operacija - sigurno manje drastičan nego u novom klubu, ali ipak primetan. Ponudili bi mu i tako nov ugovor, verujem, ali nikako za platu sličnu onoj koju je uspeo da izmuze od Abramoviča na staru slavu. Bilo je tad il' nikad, i napravio je pravi potez iz svoje perspektive, jebiga.

 

 

Ne bi 1 Mario Balotelli jer čovek igra iz ljubavi -_-

 

Možda ne bi klinci pred kojima je karijera, pa nisu spremni da je pokopaju sedenjem na klupi zbog još par godina sa par miliona više.

 

@189-: Eto, a bacio si me u rebus, sve razmišljam da li sam nekad pre čuo za pozajmicu koja ide uz smanjenje plate :D Samo mi sign & trade dilovi u NBA padaju na pamet, u fudbalu se ne sećam da su takvi slučajevi bili javni.

 

Ma jasno je sve, ali on je potpisao pre 4 godine i za to vreme nista nije uradio (na zalost, gotivio sam El Nina zbog igara u Atletiku) osim gomile promasaja. Meni nije jasno kako ga Chelski nije zavaljao ranije.

A sto se tice plate kad je igrac na pozajmici u ovom slucaju je sve moguce. Kad su mladji igraci u pitanju maticni klub placa 100% (posto ga obicno posalje u neku bedu "na kaljenje"), ali u ovakvim situacijama je 50-50 sasvim moguce- Milan dobija igraca za "male pare" a Chelski svoj wage budget rasterecuje sa finu cifru. Iako na prvi pogled ne deluje realno, opet Chelski je jasno stavio do znanja da im je Tores nepotreban, pa im nije svejedno da placaju punu platu igracu koji nije ni na klupi.

Link to comment

Pa da, ali sad je vec gotovo, verovatno se i on pomirio sa tim da je njegovo proslo. I Torres ima porodicu, a fudbal - jbg sve je osvojio ko sto rekoh, ko ce sta da mu kaze? Naravno, tako se ne postaje jedan od najboljih ili najslavnijih fudbalera ikada, nikad nece steci slavu nekog Ronalda ili Messija ili cak Xavija ili Scholesa, ali kapiram da je...give up. Treba se vratiti zeni kuci i reci - jbg, mozda me upamte kao malo veceg golgetera, ali znas imacemo 10 miliona funti manje u kucnom budzetu :D

Bukvalno tako :)

Link to comment

Pa da, ali sad je vec gotovo, verovatno se i on pomirio sa tim da je njegovo proslo.  I Torres ima porodicu, a fudbal - jbg sve je osvojio ko sto rekoh, ko ce sta da mu kaze? Naravno, tako se ne postaje jedan  od najboljih ili najslavnijih fudbalera ikada, nikad nece steci slavu nekog Ronalda ili Messija ili cak Xavija ili Scholesa, ali kapiram da je...give up. Treba se vratiti zeni kuci i reci - jbg, mozda me upamte kao malo veceg golgetera, ali znas imacemo 10 miliona funti manje u kucnom budzetu :D

Болд :lol: .

Link to comment

Болд :lol: .

 

salis se, ne?

 

ne postoji igrac, trener, bilo ko ko ima veze sa samom igrom ko ce ti reci da je Torres igrac uopste u rangu doticnog. 

Edited by MancMellow
Link to comment

salis se, ne?

 

ne postoji igrac, trener, bilo ko ko ima veze sa samom igrom ko ce ti reci da je Torres igrac uopste u rangu doticnog.

Знам ја шта је Зидан рекао за Сколса, и још по ко. Али опасно ниподаштаваш Тореса из времена пре повреде.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...